Reklama

Neděle 3. července 2022, svátek má Radomír, venku je 18.1 °C

Nenechte si ujít Lov na Losa! Divadelní novinka se Sašou Rašilovem již příští týden na letní scéně v parku

Kultura

14.6.2022

Autor: red

Moravské divadelní léto ve Smetanových sadech je v plném proudu. Již v úterý 21. června se zde mohou diváci těšit na zábavnou komedii Lov na Losa, která spojuje humor s prvky hororu. Jeden z největších divadelních hitů současnosti představí populární herecké obsazení. Vedle Saši Rašilova se můžete těšit na Marka Daniela, Petru Horváthovou, Ladislava Hampla a další.

Foto: archiv pořadatele

A o čem příběh vypráví? Eliška s Kamilem se právě nastěhovali do svého prvního bytu a plánují svatbu. Do romantického scénáře však přichází zápletka. Návštěvu Eliščiných rodičů, během které chce Kamil požádat o ruku jejich dcery, však zkomplikuje nezvaný host, ze kterého se vyklube bývalý Eliščin milenec. Tak začíná divadelní hra, jednoho z nejznámějších současných polských dramatiků Michała Wałczaka, jež se stala hitem jak polských tak i evropských scén a kterou nyní ve vynikajícím obsazení mohou vidět i čeští diváci.

Situační komedie s prvky hororu diváka v žádném případě nešetří. Servíruje mu nekonečnou nálož emocí od smíchu přes hrůzu až po vzrušení. Pod povrchem se však skrývá hlubší poselství…

Vstupenky na představení můžete zakoupit tady →

Herci zvou na Lov na Losa

Reklama

Zdravá výživa u Milušky

Katalog firem » Obchod » Zdravá výživa

Zdravá výživa u Milušky 8.května 15 ( vedle národního domu)
Kombucha 2l/68kč
Díky obsahu kyseliny listové podporuje tvorbu červených krvinek a vstřebávání železa. Dále je uváděno, že kombucha hraje pozitivní roli při kožních onemocněních, cukrovce, zánětech, nemocech kloubů, migréně, žaludečních potížích a dalších nemocech, jako jsou třeba menstruační bolesti či hypertenze.
????Rovněž podporuje imunitu, pomáhá detoxikovat organismus (podílí se na odstranění těžkých kovů a dalších toxinů), podporuje střevní mikroflóru, pomáhá při problémech s funkcí ledvin a žlučníku), má diuretické účinky.

Tremoso -zavařena Lupina

Olej-meruňkový, avokádový,dýňový,makový,Pupalkovy, arganový, hřebíčkový a CBD

Ledové čaje-jahodový,malinový,brusinka,černý rybíz,s limetkou

Nejkvalitnější rýže CALASPARRA

BIO sušené ovoce

Citrusový pektin

Ovčí sýry z Brníčka
Ovčí sýr na gril (halloumi )

Kořeni od firmy Benkor

Těšíme se na vaši návštěvu