Reklama

Středa 12. prosince 2018, svátek má Simona, venku je -0.5 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Nechte se unést na vlně muziky. Urbano Latino Festival se blíží!

Kultura

17.4.2018

Autor: red

Milovníci a fanoušci latinskoamerické hudby, tance a kultury, Urbano latino fest je tu! Populární hudebně-taneční festival se po roce opět vrací do Olomouce a bude stát za to. Ten nejlepší hudební a taneční program bude připraven v pátek 4. května v S-Klubu.

Jako každý rok uvidíme světové hudebníky a tanečníky. "Na festivalu zahraje žhavou latino muziku top Dj 1Love a těšit se můžete na hudební skupinu z poloviny zastoupenou hispánskými muzikanty Chilli Papas band nebo na Mario Lopez Dance company – taneční skupinu, která vám svými tanečními kreacemi zaručeně vyrazí dech," říká za pořadatele ředitel agentury Forsberg Marek Berger. Pro začátečníky i pokročilé jsou připraveny také zábavné taneční semináře, díky kterým budete ovládat základní kroky salsy, bachaty či merengue. Představí se i Taneční Studio Tomáše Komendy a za mixážním pultem uvidíme a hlavně uslyšíme temperamentního kubánského Dj Lazara.

Není potřeba znát kroky ani dorazit v páru, stačí jen přijít a užít si skvělý večer, na který dlouho nezapomenete! Vstupenky kupujte na www.smsticket.cz nebo v Bowland bowling center v Galerii Šantovka za 200 Kč, na místě pak budou k dipozici za 250 Kč. K mání jsou i VIP vstupenky za 500 Kč zahrnující vstup do partnerské zóny s občerstvením a možností setkat se s účinkujícími.

red

Reklama

EXCELENT URBAN PUB DOGA

Katalog firem » Restaurace, stravování » Pivnice

Sídlíme na adrese Šmeralova 10 v Olomouci, přímo v budově kolejí J. L. Fishera. Nejsme ale jen studentská hospoda, i když studenti všech fakult a oborů tvoří významnou část naší klientely...