Reklama

Středa 18. července 2018, svátek má Drahomíra, venku je 16.2 °C

Nechte se unést na vlně muziky. Urbano Latino Festival se blíží!

Kultura

17.4.2018

Autor: red

Milovníci a fanoušci latinskoamerické hudby, tance a kultury, Urbano latino fest je tu! Populární hudebně-taneční festival se po roce opět vrací do Olomouce a bude stát za to. Ten nejlepší hudební a taneční program bude připraven v pátek 4. května v S-Klubu.

Jako každý rok uvidíme světové hudebníky a tanečníky. "Na festivalu zahraje žhavou latino muziku top Dj 1Love a těšit se můžete na hudební skupinu z poloviny zastoupenou hispánskými muzikanty Chilli Papas band nebo na Mario Lopez Dance company – taneční skupinu, která vám svými tanečními kreacemi zaručeně vyrazí dech," říká za pořadatele ředitel agentury Forsberg Marek Berger. Pro začátečníky i pokročilé jsou připraveny také zábavné taneční semináře, díky kterým budete ovládat základní kroky salsy, bachaty či merengue. Představí se i Taneční Studio Tomáše Komendy a za mixážním pultem uvidíme a hlavně uslyšíme temperamentního kubánského Dj Lazara.

Není potřeba znát kroky ani dorazit v páru, stačí jen přijít a užít si skvělý večer, na který dlouho nezapomenete! Vstupenky kupujte na www.smsticket.cz nebo v Bowland bowling center v Galerii Šantovka za 200 Kč, na místě pak budou k dipozici za 250 Kč. K mání jsou i VIP vstupenky za 500 Kč zahrnující vstup do partnerské zóny s občerstvením a možností setkat se s účinkujícími.

red

Reklama

Café na cucky

Katalog firem » Restaurace, stravování » Bary a kavárny

Restaurace se specializací na snídaně a brunch Vstupní brána do Divadla na cucky. Vybíráme pro nás to nej z okolí a co nejzodpovědněji k životnímu prostředí. Ale ze všeho nejvíce nám z...