Reklama

Pátek 27. listopadu 2020, svátek má Xenie, venku je 0.5 °C

Načrtněte svou budoucnost online. Listopadový UP Business Camp se blíží

Zprávy z regionu

29.10.2020

Autor: red

Načrtni svou budoucnost. S tímto heslem se 21. listopadu uskuteční 8. ročník tradiční konference UP Business Camp. S ohledem na aktuální situaci i vládní opatření proti šíření pandemie covidu-19 proběhne celá akce poprvé v historii online. Na konferenci, kterou pořádá Vědeckotechnický park Univerzity Palackého v Olomouci, si mohou zájemci do konce října zakoupit zvýhodněné vstupenky.

Foto: www.upbusinesscamp.cz

Zvýhodněné vstupné vyjde přihlášené účastníky do konce října na 250 Kč. Studenti všech vysokých a středních škol v ČR a zaměstnanci Univerzity Palackého pak zaplatí 150 Kč. Vstupenky lze zakoupit zde.

Pestrá paleta řečníků
Nabitý program konference slibuje zajímavé přednášky plné inspirace a příběhů. Mezi řečníky je například Lukáš Drlík, který stojí za voňavým fenoménem Levandulového statku, nebo Jakub Gemrot z Charles Games, s. r. o., vývojář a programátor herního projektu Attentát 1942, který byl nominován na Oskara počítačových her na festivalu IGF v San Franciscu.

Prohovoří také Dita Palaščáková, fundraiserka Nadačního fondu UP, konzultantka, koučka a lektorka v oblasti osobního růstu, která vede jedinečnou kampaň na podporu mladých talentovaných vědců, nebo Jan Sláma, jenž založil FaceUP, online mezinárodní linku důvěry pro školáky i zaměstnance.

Účastníci se mohou těšit také na Martina Očka (Podnikni to!), který se zabývá marketingem, brandingem či logistikou na mezinárodní úrovni, produkuje edukační videa, optimalizuje výrobní procesy a působí jako kurzový manažer. A v neposlední řadě se představí též dvojice Michal Ďuriník a František Špás, jež založila kombuchovar Loklok na výrobu fermentovaného nápoje, který se prodává nejen v barech, ale i v lékárnách.

V programu konference nebude chybět ani panelová diskuze, která poskytne účastníkům konference sondu do světa investic a jejich získávání. Debaty se zúčastní Tomáš Zapletal, zakladatel online cestovatelského deníku worldee.com, Jakub Domitra, který přes platformu Busyman pomáhá propojit zajímavé podnikatelské záměry s potenciálními investory, nebo Jaroslav Trojan, jenž se v rámci svého projektu Nation 1 VC zaměřuje na podporou podnikatelů se zajímavým nápadem a startupovými investicemi.

Souboj startupů
Stejně jako v minulých ročnících proběhne i na letošní konferenci soutěž Souboj startupů, která si klade za cíl podpořit začínající podnikatele cenami za více než 100 000 Kč. Účastníci se mohou těšit i na pomoc se zviditelněním jejich projektu a cennou zpětnou vazbu z řad expertů sedících v hodnoticí komisi. Soutěž je pořádána ve spolupráci se Startup klubem a agenturou CzechInvest.

Na účastníky soutěžního klání čeká v rámci konference online školení na prezentační dovednosti, kde své vystoupení s odborným lektorem vypilují k dokonalosti a připraví se na odpolední dvouminutový výstup. Všichni soutěžící se mohou zdarma účastnit i zbývajícího programu konference. Registrace do soutěže probíhá na webu www.startupklub.cz