Pátek 29. března 2024, svátek má Taťána, venku je 8.2 °C

Mora ztratila smolně bod minutu před koncem

24.1.2021

Velkou porci smůly měli hokejisté HC Olomouc v domácím utkání proti Plzni. Ve 39. kole extraligy Mora proti silnému soupeři bojovala, dvakrát dokázala srovnat, povedlo se jí dotáhnout dvougólovou ztrátu, ale minutu před koncem inkasovala počtvrté a na další vyrovnání už nezbyl čas.

Skóre utkání otevřeli hosté, když se v 10. minutě prosadil Luboš Rob. Domácí však bleskově odpověděli, svým prvním extraligovým gólem vyrovnal obránce Adam Rutar. Ve druhém dějství Plzeň odskočila díky přesilovkovým gólům Davida Jiříčka a Jakuba Poura na dvoubrankový rozdíl, podobně jako v první periodě, i tentokrát ale domácí rychle kontrovali. Ani ne minutu po Pourově trefě snížil Tomáš Gřeš. Necelé 4 minuty před koncem základní hrací doby pak vyrovnal Petr Kolouch a už to vypadalo, že zápas poputuje do prodloužení. Jenže v čase 58:55 udeřila Plzeň počtvrté, na gól Milana Gulaše už Olomouc odpovědět nedokázala.

„Samozřejmě to bolí. Dnes hráčům nemůžeme nic vytknout. Byla tam obrovská bojovnost, i ta hra vypadala dobře. Je to škoda a hodně to bolí," řekl trenér HC Olomouc Jan Tomajko.

HC Olomouc – HC Škoda Plzeň 3:4 (1:1, 1:2, 1:1)

Branky a nahrávky: 11. A. Rutar (Ondrušek, Gřeš), 35. Gřeš (Ostřížek, Vyrůbalík), 56. Kolouch – 10. Rob (Kracík), 24. Jiříček (Suchý, Kodýtek), 34. Pour (Kracík, Stříteský), 59. Gulaš (Straka). Rozhodčí: Hejduk, Pražák – Kajínek, Hynek. Vyloučení: 5:2. Využití: 2:0. Hráno bez diváků:

HC Olomouc: Konrád – Švrček, Dujsík, Valenta, Škůrek, Ondrušek, A. Rutar, Vyrůbalík – Káňa, Nahodil, Klimek – Ostřížek, Kolouch, Gřeš – Strapáč, Knotek, Bambula – Burian, Mácha, Olesz. Trenéři Zdeněk Moták a Jan Tomajko.

Plzeň: Frodl – Budík, Čerešňák, Lang, Stříteský, Kaňák, Jiříček, Vráblík – Lang, Kodýtek, Gulaš  – Korkiakoski, Suchý, Pour – Straka, Kracík, Malát – Rob, Přikryl, Eberle.

Tak se obléká FRAYER

Katalog firem » Obchod » Oděvy a butiky

U nás najdete módu na volný čas, běžné nošení i sportovně elegantní pro každého muže. Nabízíme Rifle zn. Cars Jeans, košile, polokošile, trika, mikiny, svetry, vesty, bundy, sportovní s...