Sobota 27. července 2024, svátek má Věroslav, venku je 29.4 °C

Mora vyhrála v Plzni po nájezdech

24.11.2023

Jedenáctá série samostatných nájezdů rozhodla o výhře hokejistů HC Olomouc v Plzni. Mora vybojovala na západě Čech dva body a v tabulce se dostala před Škodovku.

Plzeň byla na startu zápasu lepší a šla do vedení. Krátce za polovinou první periody se domácím za osm vteřin povedlo využít početní výhodu. Olomouckým se povedlo srovnat při hře čtyři na čtyři. Dominik Pavlát si ještě poradil se střelou Rašnera z pravého kruhu, odražený kotouč ale následně napálil pod břevno nechytatelně Michal Kunc. Po první třetině tak platil nerozhodný stav 1:1. A ten vydržel dlouho. Platil po šedesáti odehraných minutách i následném prodloužení. Vítěze nakonec musela určitě až jedenáctá série samostatných nájezdů, ve které vystřelil Olomouci druhý bod Kusko.

HC Škoda Plzeň – HC Olomouc 1:2 po s. n. (1:1, 0:0, 0:0 – 0:0)

Branky a nahrávky: 12. Pour (Schleiss, Jiříček) – 16. Kunc (Rašner), rozhodující nájezd Kusko. Rozhodčí: Jaroš, Květoň – Zíka, Šimánek. Vyloučení: 3:2. Využití: 1:0. Diváci: 4064.

HC Škoda Plzeň: Pavlát – Malák, Zámorský, Kvasnička, Dujsík, Piskáček, Jiříček – Söderlund, Mertl, Holešinský – Schleiss, Indrák, Lev – Rekonen, Jansa, Šiler – Hrabík, M. Soukup, Pour. Trenéři: Kořínek a Bombic.
HC Olomouc: Konrád (nájezdy Sedláček) – Ondrušek, Řezníček, Sirota, Rutar, Rašner, Švrček, Černý – Káňa, Nahodil, Navrátil – Kusko, Knotek, Bambula – Plášek ml., Macuh, Orsava – Kunc, Anděl, Klimek. Trenér Jan Tomajko.

TETIČKY s.r.o. - hlídání dětí

Katalog firem » Služby » Hlídání dětí, dětské koutky, baby-sitting

Hlídání a doučování dětí. Hlídání na svatbách. Organizování dětských a jiných oslav. Běžné domácí práce - úklid, praní, žehlení, mytí oken. Zajišťování chodu domácnosti - n...