Reklama

Neděle 29. května 2022, svátek má Maxmilián, venku je 5.6 °C

Mora odstartovala letní přípravu, i s posilami

Sport

10.5.2022

Autor: Petr Pelíšek

Příprava hokejistů HC Olomouc na extraligovou sezónu 2022/2023 začala. Tým Mory se poprvé sešel v pondělí 9. května v dopoledních hodinách před olomouckým zimním stadionem. Kohouti budou v průběhu tohoto týdne trénovat v Plecharéně i na umělé trávě v areálu SK Sigma. Informoval o tom klubový web.

Hokejisté byli rozděleni do tří skupin, přičemž tréninková jednotka každé skupiny trvala hodinu a patnáct minut. To vše proběhlo pod vedením hlavního trenéra Jana Tomajka, jeho nového asistenta Borise Žabky a kondičního trenéra Petra Nátěsty. Se svými svěřenci se poprvé seznámil také nový trenér brankářů Martin Prusek. Petr Fiala plní roli videotrenéra.

Úvodního tréninku se zúčastnilo celkem 25 hráčů. Zapojili se i Lukáš Anděl a Jakub Orsava, kteří Moru nedávno posílili. Individuálně se budou připravovat Lukáš Klimek, Rostislav Olesz, Jan Káňa a Jan Švrček. Brankář Jan Lukáš chyběl ze zdravotních důvodů a obránce Lukáš Mareš se připojí později, poněvadž ještě na konci dubna hrál s Jihlavou náročnou baráž proti Kladnu.

Kádr HC Olomouc na úvod přípravy
Brankáři: Branislav Konrád, Jan Lukáš.
Obránci: Dalibor Řezníček, Tomáš Černý, David Škůrek, Jiří Ondrušek, Tomáš Dujsík, Alex Rašner, Adam Rutar, Jan Švrček, Lukáš Mareš, Šimon Groch.
Útočníci: Petr Kolouch, Lukáš Kucsera, Lukáš Anděl, Jan Bambula, Joshua James Mácha, Jan Kučera, Lukáš Nahodil, Silvester Kusko, Michal Kunc, Jakub Navrátil, Tobiáš Handl, Daniel Ministr, Petr Strapáč, Jakub Orsava, Matěj Tomajko, Jan Káňa, Lukáš Klimek, Rostislav Olesz, Jan Knotek.

Realizační tým
Hlavní trenér: Jan Tomajko. Asistent trenéra: Boris Žabka. Trenér brankářů: Martin Prusek. Videotrenér: Petr Fiala.

Autor článkuPetr Pelíšeksport@olomouc.cz

Petr Pelíšek
Reklama

SKIMAX STORE

Katalog firem » Obchod » Sportovní obchody » Lyže, snowboardy

SKIMAX PŮJČOVNA PADDLEBOARDŮ

Pokud se se svou rodinou chystáte na letní dovolenou nebo prostě jen chcete vyrazit na pár dní či na víkend s přáteli k vodě, můžete si k nám nově přijít půjčit paddleboard za bezkonkurenční cenu, na jeden den nebo třeba až na dva týdny.

!MÁME PRO VÁS EXTRA VÝHODNÝ VÍKENDOVÝ BONUS!

Paddleboard si půjčíte za pouhých 750 Kč v pátek odpoledne a vrátíte ho až v úterý dopoledne.

Paddleboardy půjčujeme v prodejně SKIMAX STORE.