Sobota 21. října 2017, venku je 9.5 °C

Svátek má Brigita

Nájezdový mág Knotek rozhodl o dvoubodovém zisku Mory ve Vítkovicích

10.10.2017

Kohouti si předehrávali 15. kolo Tipsport extraligy na ledě Vítkovic. Hanáci chtěli napravit domácí porážku s Mladou Boleslaví. Vítkovice zase zlomit sérii dvou utkání bez vstřelené branky. První třetina patřila jasně Vítkovicím, Mora mohla být ráda za stav 0:1. Ve druhé části ale Hanáci využili dokonale přesilovky a dostali se za dvě a čtvrt minuty do vedení 3:1. Pak dokázala Ridera opět v přesilovce snížit. Olomouc pak přestála dvojnásobné oslabení. Ve třetí části Vítkovice přece jen vyrovnaly. V nájezdech rozhodl o bodu navíc pro Hanáky dvěma góly Jan Knotek.

Jakub Galvas a Martin Vyrůbalík v defenzivní práci přes brankou Mory. Jakub Galvas a Martin Vyrůbalík v defenzivní práci přes brankou Mory. Foto: Petr Kotala - HC Vítkovice Ridera

Mora nastoupila ve stejné sestavě jako proti Mladé Boleslavi, sedmým bekem byl Robin Staněk. Už ve 3. minutě projel Stránský mezi Galvasovými a Konrád musel řešit jeho blafák. O dvě minuty později měli hosté štěstí, rána Zdráhala trefila spojnici. Na druhé straně pálil z první Vyrůbalík, Strapáč se snažil dorážet, ale neuspěl.
V 10. minutě Vítkovice odčarovaly dnes třicetiletého Branislava Konráda. Při vyloučení Sundhera se to povedlo jeho krajanům. Beci Baranka se Slobodou nachystali střelu Tyborovi, který tečí Slobodova prudkého nahození našel místo u tyčky.
V závěru třetiny dostali Kohouti šanci hrát přesilovku 5 na 3, která se přetáhla do druhé třetiny, kde měl Hanáci minutu a čtvrt na to, aby potrestali dvě vítkovická podražení.
A Olomouc využila přesilovky dokonale. Dvojnásobnou ztrestal v pádu Jan Knotek. Za šedesát vteřin tečoval Kevind Sunhder nahození Jakuba Galvase a bylo to 1:2. A za další minutu přišla třetí trefa, když Výtisk namazal Ostřížkovi, který dal před prázdnou Bruno Mrázovi a ten první extraligovou trefou navýšil vedení Hanáků.
Pak Hanáci zahodili nájezd a Strapáče při něm dokonce fauloval, což potrestal opět Tybor a opět tečí Slobodovy střely. Petr Strapáč mohl odčinit svůj faul, ale nechal vyniknout Dolejše, který po třetí brance vystřídal Bartošáka.
Sudí pak poslali i Olomouc do tří, Ostřížka za to, že včas neodhodil zlomenou hokejku, ale Hanáci dlouhé dvojnásobné oslabení přestáli. Po dvou třetinách vedla Olomouc 3:2.

David Ostřížek brání Davida Květoně. Mora vyhrála ve Vítkovicích na nájezdy. David Ostřížek brání Davida Květoně. Mora vyhrála ve Vítkovicích na nájezdy. Foto: Petr Kotala - HC Vítkovice Ridera

Třetí část hry začala vítkovickou aktivitou, Kohouti ale nepouštěli ostravské do dobrých pozic, střely z dálky Konrád v klidu sbíral. Ve 45. minutě provedla Mora výpad do obrany domácích a Dolejš musel zasahovat proti ráně Buriana.
Hazardování s vedením předvedl Kevin Sundher, který v útočné třetině zbytečně fauloval Olesze. Olomouc oslabení přestála, v jeho závěru vychytal u tyčky Konrád Květoně. V 52. minutě chytil olomoucký gólman maskou střelu Tybora a zabránil vyrovnání i hattricku.
O minutu později už Ridara srovnala, když se od modré trefil obránce Hrbas. Sundher nebyl u zablokování střely včas. Hosty mohl poslat znovu do vedení Jakub Galvas po Skladaného přihrávce, zasáhla Dolejšova lapačka. Dvě minuty před koncem byl v obrovské šanci Sundher po Ondruškově ráně, brankář domácích si poradil s jeho dorážkou. Po šedesáti minutách byl stav 3:3 a šlo se do prodloužení.
V něm už Olesz málem zakončoval do odkryté branky, skvělý obranný zákrok předvedl Vilém Burian. Vítkovice tlačily, šance měli Szturc a Roman. Konrád dvakrát zachránil. V poslední vteřině chytil Dolejš střelu Sundhera. Následovaly samostatné nájezdy. V nich rozhodl o bodu navíc pro Moru dvěma proměněnými nájezdy v 8. sérii Jan Knotek, který před tím zachránil Moru v sérii, když srovnal vedení domácích.
"Většinou se mi podaří na narozeniny vyhrát, což dnes po první třetině nevypadalo, protože na mě šlo asi 17 střel a měl jsem tam i štěstí, zazvonila tam i tyčka. Ale pak nám to tam na startu druhé části hry napadalo. Pak škoda, že jsme zase brzy inkasovali na 3:2, ale jsme rádi za ten bod navíc v nájezdech. Doma zatím body moc neděláme, tak jsem rádi za každý z venku," řekl po zápase dnes třicetiletý jubilant a hráč utkání Branislav Konrád.

HC Vítkovice Ridera3:4HC Olomouc
(1:0, 1:3, 1:0 - 0:0, 0:1)
Branky: 10. Tybor (Sloboda, Baranka), 26. Tybor (Sloboda, O. Roman), 53. Hrbas (Trška, Dej) – 21. J. Knotek (Laš), 22. Sundher (J. Galvas, Skladaný), 23. Mráz (Ostřížek), rozh. nájezd J. Knotek
Rozhodčí:Hejduk, Kika – Tošenovjan, Ganger.
Vyloučení:3:7, navíc Ostřížek 10 min.
Využití:2:2
V oslabení:0:0
Diváků:4 318.
Sestava HC Vítkovice Steel:Bartošák (23. Dolejš) – Hrbas, Baranka, Sloboda, Klok, Trška, Výtisk, Puzič – Tybor, O. Roman, D. Květoň – Dej, Lev, Olesz – P. Zdráhal, Š. Stránský, Szturc – Hudeček, Kolouch, Kurovský. Trenéři: Petr a Trnka.
Sestava HC Olomouc:Konrád – Škůrek, Vyrůbalík, Houdek, Ondrušek, J. Galvas, L. Galvas, Staněk – Sundher, J. Knotek, Laš – Eberle, R. Vlach, Burian – Skladaný, Strapáč, Holec – Buc, Mráz, Ostřížek. Trenéři: Venera, Tomajko a Moták.

Relaxační centrum ČTYŘLÍSTEK

Katalog firem » Služby » Masáže

OBLÍBENÉ AKČNÍ BALÍČKY PRO MĚSÍC ŘÍJEN

Masáž představuje dobrou alternativu k odstranění následků našeho uspěchaného života.
Tento způsob života je často příčinou bolesti zad a hlavy, ztuhlosti pohybového aparátu, nervozity a nespavosti. Právě masáž přirozenou cestou řeší příčinu těchto potíží.

Přijďte si k nám zpříjemnit Váš den, ulevit Vašim svalům od bolesti, užít si příjemnou relaxaci a pohodu.
Těšíme se na Vás :-)

2x ODPOČINKOVÝ BALÍČEK
50min ... ... ... 640,- (původní cena 740,-)
(20min rašelinový zábal + 30min masáž zad)

ČOKOLÁDOVÉ POTĚŠENÍ
50min …............ 460,- (původní cena 520,-)
(čokoládová masáž 30 min + zábal s nahřátím 20 min + lahodný bonus)