UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!
Mora doma prohrála s posledním, nezvládla Vítkovice
31.1.2025
Hokejistům HC Olomouc se nepovedlo doma derby proti Vítkovicím. Ve 42. kole Mora prohrála s posledním celkem v tabulce jedna dva.
Zápas byl pro oba celky důležitý a podle toho to také vypadalo. Šlo hlavně o to neudělat chybu, dlouho se čekalo na první branku. Přišla v šestadvacáté minutě, když hosty poslal do vedení Říčka. Na začátku poslední minuty druhé třetiny bylo srovnáno, prosadil se Nahodil. Ale nerozhodný stav nevydržel dlouho. Sekundu před koncem prostřední periody se hosté dostali zase do vedení.
HC Olomouc – HC Vítkovice Ridera 1:2 (0:0, 1:2, 0:0)
Branky a nahrávky: 40. Nahodil (Kunc) – 26. Říčka (Eberle, Košťálek), 40. Přibyl (Bambula). Rozhodčí: Jeřábek, Stano – Ondráček, Špůr. Vyloučení: 2:2, navíc Nahodil 5 min. – Hašek 5 min. Bez využití. Diváci: 5172.
HC Olomouc: Machovský – Ondrušek, Černý, Sirota, Rutar, Rašner, Škůrek, Řezníček, Weinhold – Fridrich, Kusko, Orsava – Plášek, Macuh, Navrátil – Kunc, Nahodil, Kohout – Káňa, Knotek, Anděl. Trenér Jan Tomajko.
Vítkovice: Hrachovina – Demel, Percy, Leahy, Košťálek, Auvitu, Kovář, Prčík – Kalus, Nellis, Zdráhal – Roberts Bukarts, Yetman, Hladonik – Bambula, Přibyl, Lednický – Říčka, Hašek, Eberle – Hauser. Trenér Václav Varaďa.
Přirozenou cestou
Katalog firem » Obchod » Zdravá výživa
Srdečně Vás zveme do naší prodejny Přirozenou cestou na Dolním náměstí č. 8/9. Nabízíme produkty pro radost a zdraví. Těšíme se na vás.
Filip

DNES
Kliment: Věřím, že si poháry zahrajeme i na jaře
Advertorial
DNES
Sedmnáct let v OMEGA centru sportu a zdraví: Jana Sovová o proměnách místa, lidí i sportovních trendů
Tipy a názory
DNES
AFOKINO míří do Pevnosti poznání. Na programu je oceňovaný dokument Sběratelé kratomu
DNEŠEK
DNES


