Reklama

Úterý 23. července 2019, svátek má Libor, venku je 21.8 °C

Michal Hrůza vyjíždí s kapelou na klubové turné. V Olomouci se představí 2. března

Kultura

30.1.2019

Autor: zd

Ještě než se zpěvák Michal Hrůza s Kapelou Hrůzy zavře do nahrávacího studia, vyrazí za svými fanoušky na 14 koncertů po České republice. Na klubovém turné zazní oblíbené hitovky, ale i několik nových skladeb z připravovaného alba. Role předkapely se zhostí Nelly. Olomoucký koncert se uskuteční 2. března v S Klubu.

Michal Hrůza a Kapela Hrůzy

Foto: Ondřej Pýcha

"Měl jsem štěstí, že se mi několikrát povedlo zahrát pro tisíce lidí, ale chci znovu oslovit i návštěvníky koncertů v klubovém prostředí, kde si budou moct vychutnat blízkost s interpretem a jeho písněmi. Jsou to okamžiky, kdy nastane nový vjem jak z písní známých, tak i z písní, které na našich koncertech nikdy neslyšely," uvedl Michal Hrůza.

V loňském roce se Michal Hrůza věnoval vedle koncertování s kapelou převážně tvorbě skladeb do filmů – se zpěvačkou Annou K. nazpíval duet Ten, kdo tě miloval ke stejnojmennému snímku režiséra Jana Pachla, letos v lednu zazní Hrůzovy skladby Nad světem a Narušitel také v novém filmu Davida Baldy Narušitel. Hudební novinky z českých filmů zařadí Michal Hrůza s kapelou i na playlisty koncertů v rámci jarního klubového turné. "Zazní na něm písničky průřezem naší tvorby, ale prostor dostanou také skladby, které byly v posledních letech na pódiu opomíjeny," sdělil Hrůza. S kapelou chystá rovněž zajímavou scénu inspirovanou svým oblíbeným severem, účastníci koncertů si tak kromě hudebního zážitku odnesou i vizuální vjemy.

Turné Hrůza v klubu bude předskakovat mladá talentovaná zpěvačka a herečka NELLY, se kterou Michala Hrůzu pojí duet Sázava k filmu Špunti na vodě. Celorepublikové turné vyvrcholí 27. března koncertem v pražském Lucerna Music Baru.

Olomoucký koncert se uskuteční 2. března od 20:00 v S Klubu. Vstup je 350 korun a lístky pořídíte zde.