Reklama

Středa 3. června 2020, svátek má Tamara, venku je 22.5 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Mezi Velkou Bystřicí a Lošovem zemřel cyklista

Krimi

11.6.2019 aktualizováno 11.6.2019 14:00

Autor: red

!!!TOTOŽNOST MUŽE UŽ BYLA ZJIŠTĚNA!!! V neděli 9. června krátce po 18. hodině vyjížděli policisté mezi Velkou Bystřici a Lošov, kde byl v místě překladiště dřevní hmoty nalezen starší muž po kolapsu a vedle něj leželo kolo. Projíždějící cyklisté ihned přivolali zdravotnickou záchrannou službu a muži se snažili poskytnout první pomoc. Ani přes rychlý zásah svědků a přivolaných policistů a záchranářů se muže již nepodařilo zachránit. Policie se nyní obrací na veřejnost s žádostí o pomoc při ztotožnění muže.

Foto: Policie ČR

"Jedná se o staršího muže ve věku okolo 60 až 70 let, vysokého 173 až 176 cm, zavalitější postavy, krátce střižených prošedivělých až bílých vlasů, barva očí modro – šedá, oholená tvář. Na zápěstí měl pánské náramkové hodiny na černém koženém řemínku. S největší pravděpodobností se léčil se srdcem. Na sobě měl krátké teplákové kraťasy s bílým lampasem na obou nohavicích, na jedné nohavici s vyobrazením bílé osmičky a tričko světle hnědé (vybledlé) barvy. Na místo cyklista přicestoval na pánském jízdním kole značky KTM Ultra Flite, rám kola je v barvách černé a oranžové. Muž měl u sebe také cyklistickou přilbu černočervené barvy," popsala policejní mluvčí Jiřina Vybíhalová.

Ze kterého směru cyklista na místo přicestoval a zda pochází z okolí, doposud není jasné. Jakoukoli informaci, která by mohla pomoci při ztotožnění zemřelého muže, přijmou policisté na bezplatné tísňové lince 158 (Olomouc).

Reklama

Autopůjčovna RENORENT

Katalog firem » Auto - moto » Pronájem dodávek

Potřebujete se přestěhovat nebo jen převést rozměrnější náklad? Půjčte si nový Citroën Jumper 2.2 HDI, L3H2 s objemným nákladovým prostorem!

Dodávku můžete řídit s ŘP pro osobní automobil.

Všechny naše vozy jsou pojištěny, mají dálniční známku v ČR a v ceně jsou zahrnuty i asistenční služby v rámci EU. Nabízíme také možnost zapůjčení navigace.

Pro více informací volejte 734 281 333 nebo navštivte www.renorent.cz