UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!
Maso, oheň, chianti. Populární italská grilovačka na terase Šantovky je zpět
Populární série akcí Maso, oheň, chianti se po roce opět vrací. Vyzrálé hovězí z grilu Vulcanus, toskánské delikatesy a prémiová červená vína chianti vás budou čekat na terase Bistra Helen už 21. června od 18 hodin. Další termíny jsou 30. srpna a 20. září.
Pokud máte rádi prémiové stařené hovězí maso, pak si tuto akci určitě nenechte ujít. V režii šéfkuchaře Lobster Family restaurant Františka Pospíšila si můžete vychutnat originální tartar, carpaccio z květové špičky, grilovaný vysoký roštěnec, ořech z kýty a florentinský steak. Ke kvalitnímu masu bude podávat vybraná chianti renomovaná společnost Flemming's wine – po skleničce nebo po láhvi.
Vína můžete nejen ochutnat, ale také se o nich pobavit s opravdovými odborníky. Bude to zkrátka akce, na kterou jen tak nezapomenete. I díky nevšednímu výhledu na historickou Olomouc!
Kontakt na rezervace a další informace naleznete zde →
Přirozenou cestou
Katalog firem » Obchod » Zdravá výživa
Srdečně Vás zveme do naší prodejny Přirozenou cestou na Dolním náměstí č. 8/9. Nabízíme produkty pro radost a zdraví. Těšíme se na vás.
Filip

DNES
Tipy na víkend: zabijačkové speciality, koncerty, divadla, zimní sporty a pokračuje plesová sezona
Sport
5.2.2026
Mládež BCM Olomouc slaví historický úspěch. Vítězství v EYBL znamená postup na Superfinále
Kultura
5.2.2026
Maďarský temperament v Olomouci. Barnabás Kelemen rozezní Redutu a přiveze i historické housle
DNEŠEK
5.2.2026







