Reklama

Středa 7. června 2023, svátek má Iveta, Slavoj, venku je 15.3 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Lidská hyena opět zaútočila. Staré manžele okradl údajný bývalý kolega z práce

Krimi

29.7.2013

Autor: amb

Další způsob, jak okrást bezbranné staré lidi, předvedl včera odpoledne zatím neznámý podvodník. Za svůj terč si vybral manželský pár, kterému namluvil, že dříve pracoval u stejného zaměstnavatele. Od podvedených seniorů si lidská hyena odnesla šest tisíc korun.

Neznámý muž kontaktoval manžele ve věku čtyřiaosmdesát a devětaosmdesát let v domě v Klimeckého ulici v Olomouci včera krátce před šestnáctou hodinou. "Pod smyšlenou záminkou, že se jedná o bývalého pracovníka firmy, kde byli zaměstnáni také manželé, žádal o půjčení peněz na opravu auta. Půjčenou částku slíbil vrátit do večera. Odešel se šesti tisíci korunami a už se nevrátil. Manželé pak u bývalých spolupracovníků zjistili, že muže coby bývalého zaměstnance nikdo nezná," popsala jednání bezcitného podvodníka olomoucká policejní mluvčí Marie Štrbáková.

amb

Reklama

BYTY ŠIBENÍK

Katalog firem » Služby » Realitní kanceláře

V Olomouci realizuje skupina JTH výstavbu bytových domů v širším centru města pod názvem Byty Šibeník. Jedná se o ucelenou moderní čtvrť 5 bytových domů a 2 administrativních budov se souv...