Reklama

Sobota 25. září 2021, svátek má Zlata, venku je 14.7 °C

Konrád byl zraněn, utkání předčasně ukončeno

Sport

2.9.2021

Autor: Petr Pelíšek

Utkání HC Olomouc s Hradcem Králové skončilo předčasně. Bylo ukončeno z důvodu zranění brankáře Branislava Konráda, jenž byl zasažen bruslí do oblasti krku. V tuto chvíli podstupuje vyšetření v nemocnici a je mimo ohrožení života.

Po první třetině Mora prohrávala o gól, po dvou o dva, ale to nebylo podstatné. 7 minut a 46 sekund před koncem třetí třetiny po střetu před brankovištěm Petr Koukal nešťastně a nekontrolovatelně zajel bruslí do brankáře Konráda a zasáhl ho nožem někam mimo výstroj do oblasti krku. Okamžitě byla přivolána lékařská pomoc, ruku k dílu přiložili i hráči na obou stranách. Po domluvě kapitánů s rozhodčími byl následně duel ukončen. Po ošetření přímo na střídačce byl Branislav Konrád transportován do nemocnice na vyšetření.

"Branislav Konrád v noci podstoupil úspěšnou operaci a jeho stav je stabilizován. V utkání utrpěl hlubokou řeznou ránu, naštěstí však nebyla zasažena žádná tepna ani žíla. Prosíme všechna média i širokou veřejnost o respektování Braňova soukromí," napsal HC Olomouc na svém facebookovém profilu.

HC Olomouc — Mountfield Hradec Králové 1:3 nedohráno (0:1, 1:2, 0:0)

Branky a nahrávky: 33. Olesz (Kolouch) – 18. Jergl (Pavlík), 36. Jergl (Smoleňák, Cingel), 40. Kelly Klíma (Kevin Klíma). Rozhodčí: Koziol, Cabák – Lukš, Gančařík. Vyloučení: 3:3. Bez využití.

HC Olomouc: Konrád – Ondrušek, Černý, Řezníček, Švrček, Rašner, Škůrek – Klimek, Nahodil, Tomeček – Ostřížek, Knotek, Navrátil – Strapáč, Kolouch, Olesz – Burian, Káňa, Kucsera. Trenéři Zdeněk Moták a Jan Tomajko.

Mountfield: Lukeš – Nedomlel, Blain, Gaspar, Pavlík, Kalina, McCormack, Jank – Smoleňák, Cingel, Jergl – Lamper, Lev, Orsava – Pilař, Lalancette, Oksanen – Kevin Klíma, Koukal, Kelly Klíma. Trenér Tomáš Martinec.

Autor článkuPetr Pelíšeksport@olomouc.cz

Petr Pelíšek
Reklama

SKIMAX STORE

Katalog firem » Obchod » Sportovní obchody » Lyže, snowboardy

Připadá Vám, že trend teplákových souprav od letošního jara získal na ještě větší popularitě? Máte pravdu! A přesně proto značka Goldbergh připravila skvělé kousky také pro letošní podzim a zimu.