Reklama

Sobota 15. srpna 2020, svátek má Hana, venku je 25.3 °C

Konec, Sigma nic dohrávat nebude, Opava má nakaženého

Sport

23.7.2020 aktualizováno 23.7.2020 21:30

Autor: Petr Pelíšek

Jeden z hráčů klubu Slezský FC Opava byl pozitivně testován na přítomnost viru SARS-CoV-2 a místně příslušná hygienická stanice nařídila dvoutýdenní karanténu na celý opavský klub. Vedení soutěže proto rozhodlo v tomto okamžiku o odložení všech šesti utkání skupiny o záchranu. Uvedl to web Ligové fotbalové asociace.

Nebude se tedy hrát nejen dnes v Opavě ale ani v Příbrami nebo ve Zlíně. S ohledem na nemožnost dohrát všechna utkání FORTUNA:LIGY ve stanoveném nejzazším termínu do 2. 8. 2020 bude Ligový výbor v nejbližších dnech nucen učinit rozhodnutí o ukončení soutěžního ročníku FORTUNA:LIGY bez určení konečného pořadí družstev.

„Pro nikoho tato situace není příjemná. Zvláště, když se o odložení dozvíte pár hodin před zápasem. Je to škoda, protože jsme byli na utkání připravení a chtěli jsme ho odehrát. Nedá se nic dělat, musíme to brát tak, jak to je. Tréninkový plán do konce týdne jsme ale museli upravit. V pátek a v neděli mají kluci individuální tréninky s tím, že v sobotu dostali volno. Od pondělí už začínáme dvoufázové tréninky a v příštím týdnu nás čekají hned dva přípravné zápasy – ve středu doma s Rosicemi a v sobotu s Trnavou v Rakvicích," řekl trenér SK Sigma Radoslav Látal.

Autor článkuPetr Pelíšeksport@olomouc.cz

Petr Pelíšek
Reklama

Atelier Romantica

Katalog firem » Obchod » Květinářství

Právě jsme pro Vás připravili novou kolekci nádherných podzimních dekorací.

Nakupujte online z pohodlí Vašeho domova

Ušetřete za dopravné, objednávku Vám zašleme zdarma

Zaregistrujte se a získejte ihned a zcela zdarma

hodnotný dárek - ebook s tematikou aranžování, tvoření a
floristiky v hodnotě 199,- Kč