Reklama

Čtvrtek 24. ledna 2019, svátek má Milena, venku je -4.7 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Kam za sportem? Mora hostí Bílé Tygry, volejbalistky Olymp a Basketbal Olomouc Opavu

Sport

6.12.2017

Autor: rhe

Sportovní týden startuje ve středu, kdy hraje Mora extraligovou dohrávku na ledě Pirátů Chomutov. Ve čtvrtek čeká pohárová odveta volejbalového poháru s Libercem hráčky VK UP Olomouc. V pátek jedou Kohouti na led vedoucí Plzně a Basketbal Olomouc přivítá v Čajkaréně béčko Opavy. V sobotu hostí Vysokoškolačky pražský Olymp a duel ve Sportovní hale UP bude mít charitativní nádech.

Petr Strapáč se po nemoci vrátil do sestavy Mory. Jeho bodyčeky budou v tomto týdnu určitě potřeba. Třeba proti Chomutovu, za který hraje i bývalý Kohout Alex Rašner. Petr Strapáč se po nemoci vrátil do sestavy Mory. Jeho bodyčeky budou v tomto týdnu určitě potřeba. Třeba proti Chomutovu, za který hraje i bývalý Kohout Alex Rašner. Foto: ČTK/Luděk Peřina

Mora hraje dvakrát venku a v neděli hostí doma Bílé Tygry

Hokejisté HC Olomouc nastoupí ve středu v  extraligové dohrávce na ledě Pirátů z Chomutova. Utkání začíná v 17:30.
Duel 29. kola Tipsport extraligy čeká na Kohouty na ledě vedoucí Škody Plzeň. Úvodní vhazování má zápas v pátek v 17:30.
V neděli hraje Mora konečně doma - v duelu 30. kola Tipsport extraligy se postaví proti Bílým Tygrům z Liberce. Utkání má úvodní buly v 17:00. Poslední zápas za HCO v letošním kalendářním roce zřejmě čeká na obránce Jakuba Galvase, které se od 12.12. přesune na přípravný kemp na MS U20, který na českou reprezentaci čeká v Niagara Falls.

Volejbalistky mají odvetu poháru a těžký zápas s Olympem

Odveta pohárového duelu s Libercem (první utkání vyhrál VK UP v Liberci 3:2), která rozhodne o postupujícím do pohárového semifinále, se hraje ve čtvrtek od 17:00 v olomoucké univerzitní hale.
Charitativní nádech bude mít extraligové utkání volejbalistek Olomouce s pražským Olympem, které se bude konat 9. prosince od 18 hodin ve Sportovní hale Univerzity Palackého. Vedení klubu se rozhodlo zisk ze vstupného ve spolupráci s Dobrým místem pro život věnovat Základní škole a Střední škole CREDO, o.p.s.

Basketbal Olomouc přivítá v Čajkaréně béčko Opavy. Basketbal Olomouc přivítá v Čajkaréně béčko Opavy. Foto: Archiv

Basketbal Olomouc se střetne s Opavou B. SK UP jede do Hradce Králové

Basketbal Olomouc hostí v pátek ve 12. kole 1. ligy basketbalu v Čajkaréně od 19:00 béčko Opavy. SK UP Olomouc hraje ve stejný den od 19:30 na palubovce Královských Sokolů z Hradce Králové.

Reklama

KOLÁRNA

Katalog firem » Obchod » Sportovní obchody » Cykloprodejny, prodej koloběžek

Haibike Greed HardNine 6.0
Akční cena 26999kč! původní 36995kč
Haibike Greed HardNine 6.0 je výborně osazený karbonový 29″ hardtail pro závodní cross-country. Základem je moderní rám s vnitřním vedením bowdenů a zadní pevnou osou, je osazen vzduchovou vidlicí SR Suntour XCR s uzamykáním z řidítek a komponenty Shimano Deore s 2×10 převody!