Reklama

Pondělí 19. srpna 2019, svátek má Ludvík, venku je 21.4 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Kabaretní scéna Nabalkoně zve na příběh z viktoriánské Anglie

Tipy a názory

17.1.2019

Autor: red

Jak je důležité míti Filipa? Jak je důležité míti kabaret? A jak je důležité míti Filipa v kabaretu? Tyto, a ještě mnohé otázky si pokládá umělecký soubor Nabalkoně, který zve všechny příznivce kultury v sobotu 19. 1. a ve čtvrtek 31. 1.  do Nabalkoně Kabaretní scény.

Foto: Hana Koudelková

Inscenaci Jak je důležité míti Filipa uvedla skupina Nabalkoně v březnu loňského roku poprvé v Divadle na Šantovce. Od té doby se každé představení těší oblibě diváků napříč generacemi. S otevřením Kabaretní scény se inscenace rozdvojila a přizpůsobila poetice kabaretního prostoru.

"Zůstali jsme věrní žánru i příběhu. Změnila se však forma, která je obohacena o autorské písně a tance napsané na míru charakterům příběhu. Postavy tak divákům sdělují své vnitřní pocity a emoční rozpoložení," říká produkční scény Tereza Tvrdá.

Příběh z viktoriánské Anglie vypovídá o Jackovi a Algernonovi, dvou kamarádech, kteří skryti pod pseudonymy žijí prostopášný život, neslučitelný s dobovými mravy. Co se však stane, když se do spleti drobných lží a intrik přimíchá láska? To vše se dozvíte na Wild(e) večeru s Filipem aneb Jak je důležité míti Kabaret.

19. 1. (19:00) - Wild(e) večer s Filipem aneb Jak je důležité míti Kabaret

31. 1. (19:00) - Wild(e) večer s Filipem aneb Jak je důležité míti Kabaret

Vstupné: Dobrovolné

Rezervace: 721 005 474