Reklama

Středa 19. září 2018, svátek má Zita, venku je 16.7 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Jsem do tebe. Divadlo na cucky uvede sondu do života zamilovaných teenagerů

Kultura

12.3.2018

Autor: red

Roztomilé i trapné mohou být situace, ve kterých se ocitají zamilovaní teenageři a které zažil, zažívá nebo zažije snad každý. Divadlo na cucky se se svojí autorskou novinkou Jsem do tebe chystá podívat na tyto momenty zblízka. První uvedení je na programu olomoucké nezávislé scény již v sobotu 17. března, nejbližší repríza pak o dva dny později.

"Příběh holky a kluka z jedné třídy, příběh holky a kluka z jednoho sídliště, příběh holky a kluka, kteří každoročně jezdí na tábor a potkávají se tam. Zná to asi každý," popisuje téma inscenace režisérka a umělecká šéfka souboru Silvia Vollmannová a zároveň dodává: "My jsme ale chtěli zjistit, co by se stalo, kdyby tyto příběhy nekončily závěrem školního roku nebo koncem léta." Podle jejích slov bude představení určeno především teenagerům, ale i starším generacím, kterým s jistou dávkou humoru připomene, jak to bylo v období dospívání občas roztomilé i trapné.

Ústřední dvojici ztvární mladí herci Dagmar Kopečková a Tomáš Žilinský, kteří se rovněž výraznou měrou podíleli na vzniku scénáře. "Samozřejmě ale nestavíme jen na vlastních zážitcích. Jde o mozaiku fiktivních příběhů třech dvojic, které se však dostávají do situací nám blízkých. Osobně si myslím, že nejen nám, ale i komukoliv, kdo si to známé období plné rozkošných okamžiků i soustavné hanby prožil," uzavírá Vollmannová.

Jsem do tebe je vůbec první inscenací, která vznikla přímo pro novou scénu Divadla na cucky na Dolním náměstí. Divadlo oznámilo stěhování právě před rokem a s pomocí příspěvků od veřejnosti, samospráv i ze soukromého sektoru se podařilo nový prostor pro kulturu otevřít na podzim loňského roku. Jeho součástí je také kavárna a galerie.

Vstupenky na repertoárovou novinku je možné rezervovat na www.divadlonacucky.cz nebo zakoupit v předprodeji na pokladně divadla. Cena vstupenek je 170 a 120 Kč.

red

Reklama

Relaxační centrum ČTYŘLÍSTEK

Katalog firem » Služby » Masáže

OBLÍBENÉ AKČNÍ BALÍČKY

Máme tady září a s ním i nové akce na tento měsíc.

Vybrali jsme oblíbenou klasickou masáž ve formě zvýhodněné permanentky a odpočinkový balíček.
Přijďte si k nám zpříjemnit Váš den, ulevit Vašim svalům od bolesti, užít si příjemnou relaxaci a pohodu. Těšíme se na Vás :-)

KLASICKÁ MASÁŽ 3x 60 min. ....... 1200,- ( původní cena 1380,- )
nebo
KLASICKÁ MASÁŽ 6x 30 min. ....... 1200,- ( původní cena 1380,- )

ODPOČINKOVÝ BALÍČEK 50min ... ... ... 300,- původní cena 370,- (20min rašelinový zábal + 25min masáž zad)

Balíčky taky můžete darovat ve formě dárkového poukazu.
Akce platí do 12. října 2018