Reklama

Pondělí 22. července 2019, svátek má Magdaléna, venku je 15.5 °C

Jak se Husákovi zdálo, že je Věra Čáslavská. Divadlo na Šantovce zve na jedinečné představení

Kultura

22.3.2019

Autor: red

10. dubna v 19:00 uvede Divadlo na Šantovce inscenaci o sportovkyni, která si zachovala svou tvář, a o komunistickém prezidentovi, jenž svou tvář rychle ztrácel...

Foto: Archiv pořadatele

Příběh Věry Čáslavské je všem v naší zemi důvěrně známý. Naše přední gymnastka se stala symbolem odvahy a vzdoru proti totalitnímu násilí. Tento příběh režisér Lukáš Balák originálně zpracoval do své úspěšné divadelní grotesky, která se pyšní velkým diváckým úspěchem. Inscenace Jak se Husákovi zdálo, že je Věra Čáslavská vypráví o setkání sportovkyně, která si zachovala svou tvář, a o právě zvoleném komunistickém prezidentovi, jenž svou tvář rychle ztrácí.

"Přijďte se za námi 10. dubna podívat do Divadla na Šantovce na toto skvělé představení, v němž září Tomáš Matonoha. Před představením bude ve foyer divadla jako doprovodný program k večerní inscenaci probíhat degustace vín od vinařů z mikulovské podoblasti (za symbolickou cenu). Divadlo na Šantovce se moc těší na vaši návštěvu," láká Petr Hlávka z Divadla na Šantovce.

Vstupenky na představení pořídíte zde.

Reklama

Obchodní centrum - OC City

Katalog firem » Obchod » Supermarkety, hypermarkety, obchodní domy a centra

Připravili jsme pro vás interaktivní Pátrací stezku TLAPKA v Olomouc CITY.
Po celém obchodním centru Olomouc CITY můžete pomocí nové aplikace hledat ukryté stopy zvířátek a odpovídat na soutěžní otázky. Bavit se bude celá rodina a můžete získat spoustu odměn. 
Jak se zapojit? Stačí si stáhnout do svého chytrého telefonu nebo tabletu aplikace TLAPKA (pomoci QR kódu níže) a můžete vyrazit hledat STOPY zvířátek.