Reklama

Pátek 28. února 2020, svátek má Lumír, venku je 2.9 °C

Hokejisté HC Olomouc podlehli v Hradci o gól

Sport

1.12.2019

Autor: Petr Pelíšek

Pořad 24. kola hokejové extraligy poslal tým HC Olomouc do Hradce Králové. Duel Kohoutů proti Mountfieldu byl vyrovnaný, nakonec skončil těsnou prohrou Kohoutů.

V první třetině se diváci žádné branky nedočkali, takže do šaten se šlo za bezbrankového stavu. Po polovině základní hrací doby začaly branky padat. Do vedení šla ve 32. minutě Mora, když se z přihrávky Vyrůbalíka prosadil Kolouch. Ale náskok hosté dlouho neudrželi. Čtyři minuty poté Hradečtí využili přesilovku a bylo srovnáno. Remízový stav byl po druhé třetině pro Hanáky dobrý. Ale krátce po startu poslední periody se to změnilo, Hradec se dostal poprvé v utkání do vedení. A to už se domácím podařilo udržet.

Mountfield HK2:1HC Olomouc
(0:0, 1:1, 1:0)
Branky:36. Červený (F. Pavlík, R. Pavlík), 44. M. Chalupa – 32. Kolouch (Vyrůbalík)
Rozhodčí:Hejduk, Veselý – Ganger, Klouček
Vyloučení:1:5
Využití:1:0
Diváků:4007
Sestava Mountfield HK:Mazanec – Linhart, Zámorský, Šalda, Pavlík, Rosandić, Nedomlel, Pilař – Červený, Rákos, Vincour – Chalupa, Cingel, Smoleňák – Perret, Koukal, Jergl – Pavlík, Dragoun, Klíma.
Sestava HC Olomouc:Lukáš – Ondrušek, Jaroměřský, Švrček, Škůrek, Vyrůbalík, Dujsík, Valenta – Olesz, Kolouch, Irgl – Klimek, Nahodil, Musil – Burian, Knotek, Tomeček – Káňa, Strapáč, Skladaný. Trenéři Jan Tomajko a Zdeněk Moták.

Autor článkuPetr Pelíšeksport@olomouc.cz

Petr Pelíšek
Reklama

ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ Mgr. Daniel PROCHÁZKA

Katalog firem » Služby » Advokáti

Poskytujeme právní servis a služby v oblastech občanského, obchodního, rodinného, pracovního, trestního, správního, směnečného, konkurzního a ústavního práva (ústavní stížnosti, stí...