Reklama

Středa 8. července 2020, svátek má Nora, venku je 12.8 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Hokejisté HC Olomouc podlehli Kokšetau v nájezdech

Sport

1.8.2019

Autor: Petr Pelíšek

Hokejisté HC Olomouc v prvním přípravném zápase na novou sezónu podlehli Arlanu Kokšetau po samostatných nájezdech 2:3. O branky domácích se v zápase postarali Lukáš Klimek a David Ostřížek.

Za mohutné podpory domácího kotle vstoupili Hanáci do úvodního zápasu přípravy proti kazachstánskému Arlanu Kokšetau a start se jim podařil na výbornou. Neuplynulo ještě ani pět minut, když Petr Kolouch v mezikruží našel skvěle postaveného Lukáše Klimka a ten pohotovou střelou propálil brankáře Kazachů. Fanoušci si tak mohli poprvé zaskandovat jméno nové olomoucké posily. Vedením jedna k nule také skončila první třetina. Ve druhé periodě se podařilo hostům otočit skóre. Devět minut před koncem pak srovnal na 2:2 povedenou střelou Ostřížek. V řádné hrací době to bylo nerozhodně, a tak se hrálo prodloužení. To po dohodě obou trenérských štábů pět proti pěti. Ani to nerozhodlo, šlo se tedy do nájezdů. A v těch byli šťastnější hosté.

Je fakt, že jsme absolvovali deset tréninků a zápas. Netrénovali jsme ale ještě situace rovnovážných stavů a podobně. Spíše jsme se věnovali bruslení. Na první zápas si myslím, že to z naší strany nebylo úplně špatné, dostatečně jsme stříleli a vypracovali si množství šancí. Bohužel jsme ale dali málo branek. To si myslím, že hrubě ovlivnilo celý zápas. Soupeř už za sebou nějaké utkání měl a byla to pro nás docela dobrá prověrka," řekl trenér HC Olomouc Zdeněk Moták.

HC Olomouc – Arlan Kokšetau 2:3 po s. n. (1:0, 0:1, 1:1 – 0:0)

Branky a nahrávky: 5. Klimek (Kolouch), 51. Ostřížek – 24. Borovikov (Berdnikov), 45. Hraško, rozhodující nájezd Berdnikov. Rozhodčí: Kika, Obadal – Hanzlík, Bryška. Vyloučení: 4:5. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0.

HC Olomouc: Lukáš – Hlaváč, Vyrůbalík, Dujsík, Rutar, Vosátko, Valenta, Škůrek, Rašner – Irgl, Knotek, Ostřížek, Klimek, Kolouch, Strapáč, Tomeček, Nahodil, Burian, Hecl, Kořenek, Laš. Trenéři Zdeněk Moták a Jan Tomajko.

Autor článkuPetr Pelíšeksport@olomouc.cz

Petr Pelíšek
Reklama

Brazzale Moravia a.s.

Katalog firem » Obchod » Lahůdky a speciality

DNES VÁS POTĚŠÍME SVĚŽÍ NOVINKOU Z NAŠÍ SÝRÁRNY:
SYROVÁTKA RŮŽOVÝ GREP V MENŠÍM BALENÍ 0,5L

TAKÉ DORAZIL DLOUHO OČEKÁVANÝ

JOGURT BEZ LAKTÓZY👌

PŘIJĎTE OCHUTNAT Z ŠIROKÉ NABÍDKY NAŠICH VÝROBKŮ.

Těšíme se na Vás v La formaggeria na Horním náměstí v Olomouci