Reklama

Úterý 14. července 2020, svátek má Karolína, venku je 20.6 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Hokejisté HC Olomouc zase doma bez bodů

Sport

24.11.2019

Autor: Petr Pelíšek

Hokejisté HC Olomouc hráli ve 21. kole extraligy doma v Plecharéně proti Liberci. Duel Mory s dalším papírově silnějším soupeřem byl bojovný a dlouho vyrovnaný. V závěru ale hosté strhli vedení na svoji stranu. Mora už doma čeká osm zápasů na výhru.

Mora byla povzbuzená nečekanou výhrou v Plzni. A proti Liberci šla odvážně. Hned na začátku zápasu hrála přesilovku, ale nedokázala se v ní prosadit. Podobně to dopadlo po chvíli i s další početní převahou. Pak hráli Hanáci naopak v oslabení, ale vše nebezpečné dokázali uhlídat. Nepovedlo se to ale ve 13.minutě, kdy zakončení Lence z úhlu zapadlo do brány. A tak Liberec po první periodě vedl. Ale Kohoutům se podařilo rychle po začátku prostřední části hry srovnat. Hráli další přesilovku a tentokrát ji po střele Škůrka od modré využili. Do druhé pauzy se tak šlo za nerozhodného stavu. V úvodu poslední dvacetiminutovky hrála Mora přesilovku, jenže nic zásadního si v ní nedokázala vytvořit. Pak se ukázali hosté a dostali domácí pod tlak. Pět minut před koncem měli Kohouti další početní výhodu. Ale ani tohle nerozhodný stav nezměnilo. A 56 sekund před koncem se hostům povedlo dát druhou branku.

„Pro nás je to krutá porážka. Stav jedna jedna ve třetí třetině jsme ztratili v poslední minutě. Hráčům nemůžeme vytknout, že by nebojovali. Za snahu bychom si bod zasloužili, ale bohužel, nedá se nic dělat. Pokud budeme v takových výkonech pokračovat, tak se bodového zisku doma dočkáme. Zápasy bez výhry dolehnou doma na každého, hráči byli nervózní. Mělo to skončit jedna jedna,“ řekl trenér HC Olomouc Jan Tomajko. "Podali jsme lepší výkon, než s Kladnem, i kdy výsledek je stejný," podotkl. 

„Myslím, že jsme odehráli velice těžké, urputné utkání, bojovné, plné soubojů. Myslím, že jsme byli v první a třetí třetině lepší a vyhrát jsme si zasloužili. Vyhrávat chce každý, samozřejmě ani s jedním soupeřem to není jednoduché. Kluci pracují velmi dobře, každá výhra je podpořena tvrdou prací,“ řekl trenér Liberce Patrik Augusta.

HC Olomouc1:3Bílí Tygři Liberec
(0:1, 1:0, 0:2)
Branky:22. Škůrek (Irgl, P. Musil) – 13. Lenc (Marosz, Filippi), 60. Krenželok, 60. Jelínek
Rozhodčí:Šír, Ganger – Kubičík, Klouček
Vyloučení:4:6
Využití:1:0
Diváků:3867
Sestava HC Olomouc:Lukáš – Ondrušek, Jaroměřský, Švrček, Valenta, Vyrůbalík, Dujsík, Škůrek – Strapáč, Kolouch, Irgl – Burian, Nahodil, Klimek – Olesz, Knotek, V. Tomeček – Musil, Handl, Skladaný. Trenéři Jan Tomajko a Zdeněk Moták.
Sestava Bílí Tygři Liberec:Hrachovina – Knot, Šmíd, Graborenko, Derner, Kolmann, Hanousek, Havlín – Birner, Hudáček, Ordoš – Lenc, Filippi, Marosz – Zachar, Jelínek, Krenželok – Rychlovský, Musil, Vlach.

Autor článkuPetr Pelíšeksport@olomouc.cz

Petr Pelíšek
Reklama

Brazzale Moravia a.s.

Katalog firem » Obchod » Lahůdky a speciality

UŽ JSTE OCHUTNALI GROM?

ITALSKÉ SORBETY A ZMRZLINY🤩

Zmrzliny Grom si zakládají na kvalitních ingrediencích, z nichž některé pocházejí z vlastní organické farmy značky Mura Mura v Piemontu. Další jsou odebírány z míst typických pro jejich výskyt, například pokud jde o sicilské citróny Femminello Siracusano nebo pistácie odrůd Mawardi či Perfect Green z Blízkého východu.

PŘIJĎTE OCHUTNAT!!!🍦🍦🍦

Těšíme se na Vás v La formaggeria na Horním náměstí v Olomouci