Reklama

Pátek 21. února 2020, svátek má Lenka, venku je 4.1 °C

Hokejisté HC Olomouc znovu doma prohráli

Sport

1.11.2019

Autor: Petr Pelíšek

Hokejisté HC Olomouc zase nezvládli domácí utkání. Dnes v Plecharéně nestačili na Zlín. V neděli hraje Mora v Karlových Varech.

Mora to měla těžké, zápasy proti Zlínu bývají tradičně bojovné a velmi vyrovnané. A tak to bylo i tentokrát. Mnoho vyložených šancí se hry v plném počtu vidět nebylo, ale rozhodovaly přesilovky. Jako první v oslabení inkasovala Olomouc, ale deprimovat se tím nijak nenechala. Ještě do první pauzy v přesilovce srovnal Kolouch. Ve druhé třetině nejprve Kohouti svoji první přesilovku nevyužili, ale druhou už ano. Ve 33. minutě se trefil Irgl do šibenice a bylo to 2:1 pro domácí. Jenže krátce po začátku poslední periody Hanáci o vedení přišli. A rodilo se drama. Další komplikace pro Moru přišla po pár minutkách. Oslabení sice přečkala, ale pak šel Zlín do vedení. To se hostům podařilo ještě navýšit.

„Dvě třetiny byly z naší strany solidní, bohužel poté přišel kolaps, který začal už při prvním střídání. Asi bychom se měli všichni zamyslet nad celkovou prací ve třetí třetině, jelikož je to minimálně druhý zápas, a to si nemůžeme dovolit. Jednak vůči sobě, ale hlavně vůči fanouškům," řekl trenér HC Olomouc Zdeněk Moták.

HC Olomouc3:5PSG Zlín
(1:1, 1:0, 1:4)
Branky:11. Kolouch, 33. Irgl (P. Musil, Škůrek), 59. Olesz (Ondrušek, Jaroměřský) – 3. Köhler (Honejsek), 42. Claireaux (Köhler), 46. Köhler, 50. Nosek, 56. Herman (Šlahař)
Rozhodčí:Hejduk, Veselý – Hynek, Klouček
Vyloučení:3:5
Využití:2:1
Diváků:4367
Sestava HC Olomouc:Lukáš – Vyrůbalík, Škůrek, Ondrušek, Jaroměřský, Švrček, Dujsík, Valenta – Klimek, Musil, Tomeček – Burian, Nahodil, Irgl – Olesz, Kolouch, Skladaný – Vodný, Handl, Hecl. Trenér Zdeněk Moták a Jan Tomajko.
Sestava PSG Zlín:Čiliak – Freibergs, Ferenc, Řezníček, Nosek, Gazda, Žižka, Buchta – Kubiš, Sedláček, Ondráček – Köhler, Claireaux, Honejsek – Herman, Jeglič, Šlahař – Popelka, Fryšara, Navrátil. Trenér Robert Svoboda.

Autor článkuPetr Pelíšeksport@olomouc.cz

Petr Pelíšek
Reklama

Obchůdek Přirozenou cestou

Katalog firem » Obchod » Zdravá výživa

Srdečně Vás zveme do naší prodejny Přirozenou cestou na Dolním náměstí č. 8/9. Nabízíme produkty pro radost a zdraví. Nově si u nás můžete také dát skvělou kávu. Těšíme se na vás.

Filip