Reklama

Pondělí 18. června 2018, svátek má Milan, venku je 25 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Dnešek: Hardcore středa je tu. Kam dnes vyrazit?

Tipy a názory

6.12.2017

Autor: Jan Procházka

Ta včerejší předpověď o sněhodešti se docela trefila, že? Ani dnes to nejspíš nebude jiné. Ale proč si z toho dělat vrásky. Kdo chce zažít hezkou zimu, vyrazí do hor a tady v nížině to prostě musíme nějak přežít. A dnes je středa. Co nabídne?

Nevím jak vy, ale my si tenhle nečas v redakci zpříjemňujeme četbou naší oblíbené rubriky Polední menu. Tam si člověk najde to své a hlavně důvod, proč kolem poledne zvednout paty. Dnes třeba selečí pečeně na rozmarýnu a k tomu pečené bramborové čtvrtky. To zní fakt dobře! Malá soutěž: první, kdo nám napíše na redakční mail, kde tuhle dobrotu mají, má u nás lístek do kina. Ať víme, že jste ve střehu. A teď k tomu, co se dnes bude dít. Na obou hlavních náměstích voní punč a k tomu dnes zahraje třeba hudební skupina dětského domova. Večer pak můžete zajít do divadla. Moravské divadlo dává doslova mistrnou inscenaci Mistr a Markétka. Excelentní Petr Kubes a Vendula Fialová. Pro lístky tudy → 
V Jazz Tibet klubu vás čeká hudební setkání s oblíbeným česko-britským písničkářem. James Harries je tak napůl Pražák a Olomouc (ho) má v lásce. Tohle bude moc fajn! A trio pozvánek musí uzavřít film. V rámci Pastiche Filmz se bude dnes večer v Konviktu promítat vskutku neobvyklý snímek, vycházející ze starých videoher. Hardcore Henry. Jeho specialitou je takzvané point-of-view. Ano, kamera snímá obraz tak, jak jsou zvyklí hráči z 3D stříleček. Prostě z pohledu hlavního hrdiny. Nic pro pacienty s kinetózou, ale pro milovníky drsňáren jasná volba!
Tak pěknou středu!

Autor článkuJan Procházkaprochazka@olomouc.cz

Jan Procházka
Reklama

Autopůjčovna RENORENT

Katalog firem » Auto - moto » Pronájem dodávek

Potřebujete se přestěhovat nebo jen převést rozměrnější náklad? Půjčte si nový Citroën Jumper 2.2 HDI, L3H2 s objemným nákladovým prostorem!

Dodávku můžete řídit s ŘP pro osobní automobil.

Všechny naše vozy jsou pojištěny, mají dálniční známku v ČR a v ceně jsou zahrnuty i asistenční služby v rámci EU. Nabízíme také možnost zapůjčení navigace.

Pro více informací volejte 734 281 333 nebo navštivte www.renorent.cz