Reklama

Sobota 30. května 2020, svátek má Ferdinand, venku je 10.1 °C

HC Olomouc podporuje IZS Olomouckého kraje

Sport

20.4.2020

Autor: Petr Pelíšek

Od konce března minimálně do konce dubna zástupci HC Olomouc rozváží a budou rozvážet obědy pro zdravotní záchrannou službu a hasičský záchranný sbor. Olomoucký klub chce tímto krokem podpořit tyto organizace a alespoň částečně jim pomoci v jejich nelehkém boji s koronavirem.

Zatímco se Česká republika potýká s nebezpečnou pandemií koronaviru, svět hokeje utichl. Ne všechno je však možné přerušit po dobu trvání této situace a mnozí lidé dál musejí chodit na pracoviště a setkávat se denně se spoustou lidí, kteří mohou nebezpečný virus přenášet.

Vedení HC Olomouc se v tomto nelehkém čase rozhodlo podpořit lidi v první linii a přiložit ruku k dílu, aby se země mohla co nejdříve vrátit do normálního režimu. Zástupci klubu tak denně rozvážejí celkem sto obědů pro Zdravotnickou záchrannou službu Olomouckého kraje a Hasičský záchranný sbor Olomouckého kraje. Spolupráce je zatím domluvená od konce března do konce dubna.

Autor článkuPetr Pelíšeksport@olomouc.cz

Petr Pelíšek
Reklama

LOBSTER - Family Restaurant

Katalog firem » Restaurace, stravování » Restaurace

Tradiční italská pizza Naší ideou je uspokojit co nejširší vrstvy zákazníků, proto naše nabídka začíná přípravou pizzy. Naši mistři pizzaři byli vyškoleni a certifikováni v itals...