Reklama

Čtvrtek 11. srpna 2022, svátek má Zuzana, venku je 17.5 °C

Generálka SK Sigma je proti Sivassporu

Sport

21.7.2022

Autor: Petr Pelíšek

Závěrečný zápas na rakouském herním soustředění a zároveň také generálka na start nové sezony FORTUNA:LIGY. Přesně tohle je páteční souboj fotbalistů SK Sigma Olomouc s tureckým Sivassporem. Hraje se od 18.00 ve Friedbergu.

Hanáky čeká poslední vítěz tureckého poháru. „Z toho, co jsem viděl, tak nejsou tolik kombinační jako třeba Galatasaray. Je to bližší stylu české ligy. Vepředu ale mají velké individuality. Útočníci jsou velice kvalitní, čeká nás velká prověrka,“ řekl asistent trenéra Jílka Jiří Saňák. Sivasspor v minulé sezoně skončil na 10. místě turecké nejvyšší soutěže. „Už se chytáme na soupeře víc, protože je to kvalitní tým. Určitě to ale není tak intenzivní jako na ligové soupeře, protože stále pracujeme na našich principech hry,“ podotkl.

Pro duel se Sivassporem jsou z kádru mimo hru záložník Martin Košťál a útočník Tomáš Zlatohlávek, kteří mají drobné zdravotní problémy. „Kromě nich pojedou k zápasu všichni a myslím si, že se na část zápasu i všichni dostanou do hry,“ uvedl Saňák.

Utkání Sigmy se Sivassporem se hraje v pátek od 18.00 ve Friedbergu, kam byl duel přesunut z Lafnitzu.

Autor článkuPetr Pelíšeksport@olomouc.cz

Petr Pelíšek
Reklama

Obuv HULMAN

Katalog firem » Obchod

Dámské trekové boty z pravé kůže.

Udělejte si radost a pořiďte si nové boty na vycházky do přírody.

Podívejte se na kvalitní pánské a dámské boty co jinde nekoupíte.

Obuv Hulman
Denisova 19
772 00 Olomouc

www.obuvhulman.cz