Reklama

Čtvrtek 18. dubna 2024, svátek má Valérie, venku je 2.9 °C

Galerie Šantovka má novou Miss! Stala se jí devatenáctiletá Karolína Bubáková z Loun

Zprávy z regionu

26.2.2024

Autor: red

Galerie Šantovka zná svou novou Miss pro rok 2024. Stala se jí devatenáctiletá Karolína Bubáková z Loun, která ve včerejším finálovém klání zaujala porotu nejen svou krásou, ale i pokorou a precizní přípravou. Spolu s ní se z korunek radovaly také I. Vicemiss Anna Harbichová a II. Vicemiss Nela Zlatovská. Ve speciálních kategoriích zabodovaly Kristýna Marková, jenž získala cenu Miss Silueta a Karolína Valentová, která se stala novou Miss sympatie. V kategorii do 15 let zvítězila Aneta Vykonalová.

Foto: Galerie Šantovka

Do letošního ročníku Miss Šantovka se přihlásilo více než padesát dívek z celé České republiky. Do semifinále odborná porota vybrala čtyřiadvacet z nich. Po sobotním semifinále se o korunku ucházelo deset dívek, z nichž desetičlenná porota vybrala pětici, mezi něž rozdělila ocenění.

"V této soutěži se nedala hodnotit krása, protože za mě osobně je krásná každá dívka a žena. Důležitým kritériem ale bylo charisma vítězky, její komunikativnost, životní směřování i cíle, kterých by chtěla v životě dosáhnout. Věřím, že spolupráce s Galerií Šantovka bude pro ni životní zkušeností," řekla ředitelka Galerie Šantovka Michaela Mitáčková.

Všechny vítězky získávají roční spolupráci s Galerií Šantovka. Budou součástí marketingových kampaní a akcí. Stanou se tvářemi, které budou reprezentovat Galerii Šantovka. Pro mnohé z nich to může znamenat velký start kariéry. "Vítězství Miss Šantovky je pro mě určitě obrovská zodpovědnost. Budu se snažit co nejlépe Šantovku reprezentovat a využít rok kralování naplno. Nadále se plánuji věnovat modelingu a uvidíme, co mi život ještě přinese. Celý průběh soutěže jsem si velice užila, je to nezapomenutelný zážitek. Moc děkuji za tuto příležitost, velice si toho vážím," řekla vítězka Karolína Bubáková.

Za výhru získala řadu zajímavých cen, například zapůjčení vozidla Hyundai Bayon na dva týdny od společnosti Horimex Cars Olomouc či Víkendový pobyt s polopenzí v hodnotě 10 000 korun ve Wellness hotelu Nivamare v Luhačovicích pro dvě osoby od sítě lázeňských hotelů ROYAL SPA. Všechny oceněné dívky si za své účinkování odnesly také poukázky od Premiere Cinemas, Ceny od Raiffeisenbank, Fann Parfumerie, Manufaktura, CCC, Deichmann, Fielmann, Bombay Express, Květiny od Florcentrum Foltýnová.

"Velké poděkování patří jedinečnému multifunkčnímu komplexu NUTREND WORLD, který poskytl zázemí a ubytování pro finalistky Miss Šantovka 2024. Dále také Flamingo Fashion za spolupráci na módních přehlídkách, jenž byly součástí finálových kol," doplnila Mitáčková.

Reklama

ELEKTRO SYSTÉMY VILÍMEC

Katalog firem » Obchod » Bezpečnostní systémy

ELEKTROSYSTÉMY DUŠAN VILÍMEC nabízí, dodává,instaluje a zajišťuje servis na: Elektronické zabezpečení objektů Elektronické protipožární systémy Monitorovací kame...