Reklama

Neděle 25. září 2022, svátek má Zlata, venku je 15.4 °C

Fakultní nemocnice zavede od 1. srpna návštěvy u lůžek pouze s respirátorem

Zprávy z regionu

31.7.2022

Autor: red

I když tomu řada lidí nevěnuje takovou pozornost jako dříve, tak počty pozitivních případů koronaviru v kraji narůstají. Fakultní nemocnice Olomouc se proto rozhodla od pondělí 1. srpna zavést mezi návštěvníky lůžkových částí povinné respirátory. Kromě nutnosti respirátorů zároveň nemocnice apeluje na veřejnost, aby návštěvy pacientů pokud možno minimalizovali.

Ilustrační foto

Foto: Depositphotos.com

Vzhledem k aktuální epidemické situaci a v zájmu zachování možnosti návštěv blízkých u hospitalizovaných pacientů jsou s platností od pondělí 1. srpna 2022 návštěvy na lůžkových odděleních Fakultní nemocnice Olomouc povoleny pouze s nasazeným respirátorem minimálně třídy FFP2.

"Nutnost používání respirátorů pacienty a jejich doprovodem v ambulantním provozu je v kompetenci vedení jednotlivých zdravotnických pracovišť naší nemocnice. Zároveň prosíme veřejnost, aby minimalizovala počet návštěvníků u svého nemocného blízkého. Děkujeme za pochopení," uvedl mluvčí Fakultní nemocnice Olomouc Adam Fritscher.

Reklama

SK Sigma Olomouc

Katalog firem » Sport » Fotbal

SK Sigma Olomouc patří mezi tradiční kluby českého fotbalu. První ligu poprvé okusila v ročníku 1982-1983. SK Sigma Olomouc se vypracovala v přední klub české kopané, a to zejména dí...