Sobota 27. dubna 2024, svátek má Jaroslav, venku je 3.7 °C

Duel Třinec – Mora rozhodl hattrickem Káňa

16.8.2022

Hokejisté HC Olomouc mají za sebou druhý přípravný duel. Hráli ho v Třinci a zvítězili v něm. Po první třetině Mora prohrávala, ale další dvě už byly její. Hattrickem se blýskl útočník Jan Káňa.

„Byl to přípravný zápas se vším všudy. Třinec měl sestavu nabitou jmény, takže pro nás to byla vynikající příprava. První třetina byla vyrovnaná, v té druhé jsme byli o něco horší, Třinec nás přestřílel a měl hodně šancí. Ve třetí třetině jsme měli více ze hry my. Čtvrtý gól jsme vydolovali díky aktivní hře. Jsme rádi, že jsme uspěli," řekl trenér HC Olomouc Jan Tomajko.

HC Oceláři Třinec – HC Olomouc 3:4 (2:1. 1:2, 0:1)

Branky a nahrávky: 17. Roman (Hudáček), 20. Marcinko (Doudera, Hrňa), 37. Lyszczarczyk (Kurovský) – 5. Káňa, 24. Bambula (Kučera), 35. Káňa (Orsava), 52. Káňa. Vyloučení: 2:4. Využití: 1:1.

Třinec: Mazanec – Doudera, Marinčin, Ročák, Čukste, Zahradníček Jeřábek – Roman, Vrána, Růžička – Nestrašil, Hudáček, Daňo – Chmielewski, Marcinko, Voženílek – Hrňa, Lyszczarczyk, Kurovský. Trenér Zdeněk Moták.
HC Olomouc: Konrád – Ondrušek, Černý, Rašner, Škůrek, Řezníček, Švrček – Klimek, Nahodil, Musil – Káňa, Anděl, Orsava – Olesz, Kolouch, Kunc – Navrátil, Kučera, Bambula – Kusko. Trenér Jan Tomajko.

metr2 reality s.r.o.

Katalog firem » Služby » Realitní kanceláře

metr2 reality s.r.o. je samostatná společnost s výhradně českým kapitálem a zázemím, která působí na trhu s realitami od roku 2006. Zaměřujeme se především na region, který důvěrně zn...