Reklama

Neděle 5. července 2020, dnes je Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje, venku je 23 °C

Dopravu z Velkého Týnce do Olomouce zkomplikuje oprava betonových svodidel

Zprávy z regionu

25.6.2020

Autor: red

V pondělí 29. června se řidiči jedoucí do Olomouce od Velkého Týnce musí připravit na drobné komplikace v dopravě. Silničáři zde budou opravovat přilehlá betonová svodidla, čímž dojde k uzavření pravého jízdního pruhu.

Foto: ŘSD

"Na pondělí 29. června je naplánovaná oprava poškozených betonových svodidel podél ulice Týnecká v Olomouci. Zhotovitel provede zásah do stávajících zábran při pravém okraji silnice vedoucí od Velkého Týnce, respektive od Olympie či skladu Kauflandu do Olomouce," informoval mluvčí Ředitelství silnic a dálnic Miroslav Mazal.

Doplnil, že jde pouze o jednodenní událost, která by měla způsobit jen mírné omezení v dopravě. "Během oprav dojde k uzavření pravého jízdního pruhu směr Olomouc. Omezení bude označeno přechodným dopravním značením, zatímco motoristům zůstane volný průjezd protisměrem," uzavřel Mazal.

Reklama

Autopůjčovna RENORENT

Katalog firem » Auto - moto » Pronájem dodávek

Potřebujete se přestěhovat nebo jen převést rozměrnější náklad? Půjčte si nový Citroën Jumper 2.2 HDI, L3H2 s objemným nákladovým prostorem!

Dodávku můžete řídit s ŘP pro osobní automobil.

Všechny naše vozy jsou pojištěny, mají dálniční známku v ČR a v ceně jsou zahrnuty i asistenční služby v rámci EU. Nabízíme také možnost zapůjčení navigace.

Pro více informací volejte 734 281 333 nebo navštivte www.renorent.cz