Reklama

Sobota 6. března 2021, svátek má Miroslav, venku je -3.5 °C

Dohrávka v Pardubicích – Mora uhrála bod

Sport

15.2.2021

Autor: Petr Pelíšek

Hokejisté HC Olomouc měli dnes na programu dohrávku 16. extraligového kola v Pardubicích. Na ledě sedmého celku tabulky se dvanáctým Kohoutům podařilo zabodovat, mají jeden bod za prohru v prodloužení.

Už první minuty utkání s pardubickým Dynamem začaly ve slibném tempu. Netrvalo dlouho a skóre se měnilo poprvé, když ve čtvrté minutě vyzrál na Konráda Poulíček. Hanáci ale velmi rychle reagovali zásluhou Vojtěcha Tomečka. Dynamo však bleskově odpovědělo. Další dvě třetiny se nesly ve velmi vyrovnaném a o poznání klidnějším duchu, na začátku poslední části ale smazal náskok domácích Jan Knotek. Rozhodnout ale nakonec muselo prodloužení, ve kterém se štěstí přiklonilo na stranu domácích.

"Bylo to určitě vyrovnané utkání ať už co do hry, tak do počtu střel. Bylo tam i množství šancí, mnohdy vyložených, na obou stranách. Jsme rádi, že jsme srovnali stav na 2.2. Bod je rozhodně zasloužený," řekl trenér HC Olomouc Zdeněk Moták.

HC Dynamo Pardubice – HC Olomouc 3:2 po prodl. (2:1, 0:0, 0:1 – 1:0)

Branky a nahrávky: 4. Poulíček (Kusý), 8. J. Zdráhal (Pochobradský), 63. Poulíček (Nakládal) – 7. V. Tomeček (Ostřížek, A. Rutar), 47. J. Knotek (A. Rutar, J. Káňa). Rozhodčí: Hodek, Šindel – Brejcha, Votrubec. Vyloučení: 1:2. Bez využití. Hráno bez diváků.

Pardubice: Klouček – Mikuš, Zdráhal, Kolář, Nakládal, Ďaloga, Bučko, Oliva – Kousal, Zohorna, Camara – Paulovič, Poulíček, Kusý - Kosticyn, Matýs, Tybor – Horký, Rohlík, Pochobradský.

HC Olomouc: Konrád – Ondrušek, Rutar, Vyrůbalík, Dujsík, Švrček, Valenta, Černý – Káňa, Knotek, Bambula – Klimek, Nahodil, Kunc – Ostřížek, Strapáč, Tomeček – Burian, Kolouch, Olesz. Trenéři Zdeněk Moták a Jan Tomajko.

Autor článkuPetr Pelíšeksport@olomouc.cz

Petr Pelíšek
Reklama

ZDRAVÁ ZÁDA

Katalog firem » Služby » Masáže

Poskytuji masáže a terapie k uvolnění bloků celého těla. Nabízím lymfatickou masáž, klasickou a sportovní masáž, aroma masáž, baňkování, tejpování, medovou masáž, masáž lávovými ...