Reklama

Sobota 19. října 2019, svátek má Michaela, venku je 10 °C

Užijte si akci, která pomáhá! Dobroběh se koná už 15. září

Tipy a názory

8.7.2019

Autor: Zuzana Doleželová

Přesně za dva měsíce se uskuteční další ročník akce, která pomáhá těm, kteří to potřebují. Dobroběh se koná 15. září na atletickém stadionu a je určen pro všechny, kdo si chtějí užít fajn odpoledne s trochou sportu a s pořádnou dávkou zábavy a dobrých skutků... Akci pořádá Dobré místo pro život za podpory Rádia Haná a výtěžek putuje do centra JITROCEL.

REGISTRACE

Zaregistrujte se online a získejte startovné za zvýhodněnou cenu 200 Kč (na místě 250 Kč). Každý účastník dostane drobné dárky, prvních 100 zaregistrovaných účastníků navíc obdrží sportovní vak s logem Dobrého místa pro život.

Běh pro všechny
Dobroběh je určený pro rodiny s dětmi i pro ty, kteří si chtějí trochu zaběhat a podat sportovní výkon. Běhu se mohou zúčastnit nejen rodiny s kočárkem, ale i vozíčkáři, běžci, sportovci... Pro účastníky bude připraven atletický ovál o délce 450 m, zdatnější sportovci budou mít na výběr 1,5 km a 5 km dlouhé trasy s výběhem do parku.

Výtěžek jde do Lokomočního centra JITROCEL
Cílem této akce není vyhrát, ale udělat si pohodově sportovní odpoledne, uvědomit si, že jsou mezi námi děti i dospělí, kteří musí se svým handicapem denně bojovat a tvrdě trénovat v rehabilitačních centrech, a zároveň pomoci těm, kteří to opravdu potřebují. Výtěžek z Dobroběhu půjde pro vybrané děti z centra JITROCEL.

Bohatý program
Celé odpoledne se ponese nejen v duchu běhu a pomoci, ale také dobré zábavy. O všechny bude postaráno příjemným občerstvením - těšit se můžete na guláš, grilovaný hermelín, klobásy, zmrzlinu, pivo i nealko. Sociální firma Přirozenou cestou s.r.o. vám nabídne možnost zakoupení čajů se známou tváří. Akci bude moderovat Martina Qweetko Procházková z Rádia Haná. Celou akci podpoří Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra 211, která připraví zábavný program pro nejmenší. 

PROGRAM

13:30 zahájení registrace (ukončení registrace v 14:50)

15:00 start prvního závodu na 450 m, následovat bude závod na 1,5 km

16:00 až 16:30 start hlavního závodu na 5 km

17:00 až 17:30 vyhlášení nejlepších běžců