Reklama

Čtvrtek 11. srpna 2022, svátek má Zuzana, venku je 16.3 °C

Do Sigmy přichází záložník Jan Vodháněl

Sport

26.7.2022

Autor: Petr Pelíšek

Do SK Sigma Olomouc přichází pětadvacetiletý záložník Jan Vodháněl. Po ukončení smlouvy s rakouskou Admirou Wacker se dohodl v Olomouci jako volný hráč na dvouleté smlouvě. Sigma o tom napsala na svém webu.

„Chtěli jsme ještě zvýšit konkurenci mezi krajními hráči, proto jsme prověřovali některé možnosti. Pak se naskytla příležitost angažovat Honzu. Českou ligou je z minulosti prověřený v Bohemce a naposledy hrával v Rakousku. Jsme rádi, že jsme se domluvili,“ řekl sportovní manažer SK Sigma Ladislav Minář. Smlouvu Vodháněl podepsal do léta 2024. „Momentálně řešíme administrativní věci. Uvidíme, jak rychle bude moct naskočit do zápasů,“ doplnil Minář.

Záložník Jan Vodháněl je odchovancem Mladé Boleslavi. Posléze působil také ve Vlašimi a nejvíce na sebe upozornil v dresu pražských Bohemians. V české lize nastoupil celkem do 56 zápasů a nastřílel pět gólů. Poslední sezonu strávil v rakouské Admiře Wacker. Po sestupu z nejvyšší soutěže se stal volným hráčem. „Byla to rychlá akce. Bavil jsem se s asistentem trenéra Saňákem, kterého znám z Mladé Boleslavi. Byl tam oboustranný zájem. Domluvili jsme podmínky a podepsali smlouvu,“ uvedl pětadvacetiletý fotbalista. „Chtěl bych hlavně pomoct týmu. Ať už góly, asistencemi nebo dobrými výkony. Osobní cíl mám hlavně zůstat zdravý, protože to je nejdůležitější, a pravidelně hrát,“ dodal Vodháněl.

Autor článkuPetr Pelíšeksport@olomouc.cz

Petr Pelíšek
Reklama

Zdravá výživa u Milušky

Katalog firem » Obchod » Zdravá výživa

Zdravá výživa u Milušky(vedle Národního domu )

Oblíbené koncentráty na výrobu limonády ,husté ovocné koncentráty
8 variant,nevařené, nepasterizované..

Bio Jablečný ocet nepasterovaný

Sušenky pro vaše ratolesti bez lepku

LÍSKOVO-ČOKOLÁDOVÉ MÁSLO

Mandlový olej

Šípkový olej

Tibetská tinktura Čaga

Inulin vláknina z čekanky

Pšeničná mouka Bio polohrubá

Pšeničná mouka Bio celozrnná jemně mletá
Pšeničná mouka Bio hladká

Pšeničná mouka chlebová
Pšeničná mouka Graham

Kvalitní ochucené ořechy,ve sladké i slané variantě