Reklama

Čtvrtek 24. ledna 2019, svátek má Milena, venku je -4.6 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Dnešek: žhavé flamenco, nahatý Shakespeare a voňavý punč

Tipy a názory

7.12.2017

Autor: Zuzana Doleželová

A máme tu čtvrtek! Nevím, jestli máte taky ten pocit, ale mně a nám všem v redakci prosinec utíká vždycky dvakrát rychleji než ostatní měsíce. Pojďme se dnes trochu zastavit a odpočinout si od všeobecného předvánočního shonu, akcí se koná spousta. Podívejte se sami...

Foto: Archiv pořadatele

Počasí přímo vybízí k tomu jít si zabruslit. Kluziště na Dolním náměstí funguje od 10:00 do 22:00 a brusle vám tu půjčí od 15:00. Bruslení je zdarma. A když už budete v centru, určitě se stavte na punč. To je v tomto období takřka povinnost ;)

V 17:00 můžete zajít třeba na komentovanou prohlídku výstavy Olomoucká synagoga (1897-1939). Prohlídkou v Arcidiecézním muzeu vás provede kurátorka Gabriela Elbelová. Vstup volný. A pak tu máme i hudební tip. V 19:00 se v Redutě uskuteční koncert Moravské filharmonie, který představí vídeňské klasiky. Vstupenky seženete tady a je se na co těšit! 

A nebo zajděte do kina Metropol. Rovněž v 19:00 tu totiž budou herci Divadla Bez Zábradlí hrát komedii Art. V hlavních rolích představení, při kterém se tři hádají, ale vy se budete smát, excelují Karel Heřmánek, Josef Carda, Zdeněk Žák. Lístky seženete od 410 korun tady.

V 19:00 hraje Divadlo Tramtarie oblíbenou komedii Kabaret nahatý Shakespeare. Ale bohužel - těšit se můžou jen ti, kteří už mají lístky. Je totiž vyprodáno. Sledujte program, kdy bude další repríza a nebo zda se neuvolní nějaké to místečko už na dnešní večer.

V Divadle na Šantovce se od 19:30 chystá La Noche Flamenca. Petra Pšenicová a Denisa Pavelová svým jedinečným tanečním uměním a temperamentem předvedou, co se skrývá v hloubi flamencové duše... Za vstupenky zaplatíte 290 korun a jsou k dostání zde.

Hezký čtvrtek všem!

Autor článkuZuzana Doleželovádolezelova@olomouc.cz

Zuzana Doleželová
Reklama

KAŠPÁRKOVA ŘÍŠE - LOUTKOVÉ DIVADLO (Slovanský dům)

Katalog firem » Kultura a umění » Divadla

Kašpárkova říše je divadlo amatérské, s více než osmdesátiletou tradicí. Členové souboru si loutky a dekorace sami tyké vyrábějí, rádi mezi sebou uvítají i další zájemce o tohoto pě...