Reklama
Olomouc.cz

Úterý 12. prosince 2017, svátek má Simona, venku je 3.6 °C

Dnešek: žhavé flamenco, nahatý Shakespeare a voňavý punč

Tipy a názory

7.12.2017

Autor: Zuzana Doleželová

A máme tu čtvrtek! Nevím, jestli máte taky ten pocit, ale mně a nám všem v redakci prosinec utíká vždycky dvakrát rychleji než ostatní měsíce. Pojďme se dnes trochu zastavit a odpočinout si od všeobecného předvánočního shonu, akcí se koná spousta. Podívejte se sami...

Foto: Archiv pořadatele

Počasí přímo vybízí k tomu jít si zabruslit. Kluziště na Dolním náměstí funguje od 10:00 do 22:00 a brusle vám tu půjčí od 15:00. Bruslení je zdarma. A když už budete v centru, určitě se stavte na punč. To je v tomto období takřka povinnost ;)

V 17:00 můžete zajít třeba na komentovanou prohlídku výstavy Olomoucká synagoga (1897-1939). Prohlídkou v Arcidiecézním muzeu vás provede kurátorka Gabriela Elbelová. Vstup volný. A pak tu máme i hudební tip. V 19:00 se v Redutě uskuteční koncert Moravské filharmonie, který představí vídeňské klasiky. Vstupenky seženete tady a je se na co těšit! 

A nebo zajděte do kina Metropol. Rovněž v 19:00 tu totiž budou herci Divadla Bez Zábradlí hrát komedii Art. V hlavních rolích představení, při kterém se tři hádají, ale vy se budete smát, excelují Karel Heřmánek, Josef Carda, Zdeněk Žák. Lístky seženete od 410 korun tady.

V 19:00 hraje Divadlo Tramtarie oblíbenou komedii Kabaret nahatý Shakespeare. Ale bohužel - těšit se můžou jen ti, kteří už mají lístky. Je totiž vyprodáno. Sledujte program, kdy bude další repríza a nebo zda se neuvolní nějaké to místečko už na dnešní večer.

V Divadle na Šantovce se od 19:30 chystá La Noche Flamenca. Petra Pšenicová a Denisa Pavelová svým jedinečným tanečním uměním a temperamentem předvedou, co se skrývá v hloubi flamencové duše... Za vstupenky zaplatíte 290 korun a jsou k dostání zde.

Hezký čtvrtek všem!

Autor článkuZuzana Doleželovádolezelova@olomouc.cz

Zuzana Doleželová
Reklama

Virtuální realita Olomouc

Katalog firem » Zábava, volný čas

VÁNOČNÍ AKCE!
Cena poukazu 250,- místo 300,-
(úspora 50,- Kč)

4+1 ZDARMA 1000,- místo 1500,-
(úspora 500,- Kč)

Ve „Virtuální realitě“ v Olomouci zažijeme na vlastní kůži setkání s velrybou, budeme bránit hrad s lukem v ruce, prozkoumáme egyptskou hrobku, pokusíme se přežít v postapokalyptickém světě nebo si nakreslíme 3D obrázek...

Pomocí HTC Vive a počítače se ocitnete v jiném světě. Stačí si nasadit speciální 3D helmu a do rukou vzít ovladače. Jejich pohyby a stisky tlačítek se promítají přímo do hry, můžeme se tak ve virtuálním světě volně rozhlížet, pohybovat a manipulovat s předměty jako ve skutečnosti.

Otevírací doba dle rezervace telefonicky nebo na webu.

Za zrealizování výjezdové akce provize! 💵💰💲
Informace na tel.: 777334388, 606303198
Přijedeme za Vámi! 🚗
Třeba na oslavy narozenin a svátků či různých rodinných výročí, svateb, slavnostních promocí, kariérních úspěchů nebo jen příjemné posezení s přáteli. Musí to přeci být nezapomenutelný zážitek pro všechny hosty. 👌

Aktuálně z Olomouce