Reklama

Středa 18. září 2019, svátek má Kryštof, venku je 8.8 °C

Dnešek: začínáme končit, Bajadéra, Prostři mě! i Psí poslání 2

Tipy a názory

6.6.2019

Lenka Šimková

Máme tu čtvrtek. Co všechno přinese předposlední pracovní den tohoto týdne? Na to se podívejte společně s námi v našem tradičním přehledu...

KAM ZAJÍT?

14:00 / Ženy v běhu / kino Metropol
16:00 / Olomoucká poezie a próza po roce 2010, část II – próza / Knihovna města Olomouce
17:30 / Psí poslání 2 / kino Metropol
19:00 / Bajadéra / Moravské divadlo
19:00 / Začínáme končit / Reduta
19:00 / Prostři mě! / Divadlo Tramtarie
20:00 / Šťastný Lazzaro / kino Metropol
21:30 / U mě dobrý / Letní kino

Veškeré akce, které se dnes konají, najdete v našem Kalendáři akcí

Narozeniny dnes slaví hokejista a trenér Vladimír Růžička (*1963) a moderátor, herec, zpěvák a bývalý člen skupiny Chinaski Petr Rajchert (*1968).

Svátek má Norbert

Už ve 14:00 dávají v kině Metropol oddychovou českou komedii Ženy v běhu. Vstupné je 70 korun a lístky koupíte tady. V 16:00 pak můžete zajít do knihovny města Olomouce na přednášku Olomoucká poezie a próza po roce 2010, část II – próza, která je pokračováním cyklu besed probíhajících ve spolupráci s neziskovou společností EuForAll v budově knihovny na náměstí Republiky. Besedu povede lektorka z Katedry bohemistiky Petra Kožušníková. A v 17:30 vás v kině Metropol čeká volné pokračování úspěšného snímku Psí poslání. Film navazuje tam, kde předchozí skončil a opět se setkáváme se psem Baileym a sledujeme jeho dobrodružnou cestu několika životy naplněnými láskou, přátelstvím, věrností a také několika fakt skvělými drbáními na bříšku. Vstupné je 130 korun a lístky koupíte tady.

Jestli ale máte chuť na divadelní večer, tak v 19:00 můžete zajít třeba do Divadla Tramtarie na komedii z naší mediální současnosti, jejíž děj je zasazen do prostředí reality show. Na Prostři mě! překvapivě ještě zbývají vstupenky, takže neváhejte a budou vaše ;-) To Moravské divadlo uvede ve stejný čas jeden z nejkrásnějších světových baletů, Bajadéru. Vstupenky na představení ještě jsou a pořídíte je tady. A v 19:00 nabídne divadelní představení také Reduta. Začínáme končit je komedie o plynutí času, strachu ze stárnutí a o (ne)schopnosti být spolu, v níž je manžel přesvědčen, že jeho žena stárne příliš rychle a je třeba se jí co nejdříve zbavit. Vstupenky můžete koupit v síti Ticketportal. A samozřejmě nemůže chybět (již pravidelné) promítání v Letním kině! Dnes večer se můžete těšit na českou komedii U mě dobrý. Vstupné je 100 korun a začátek promítání je plánován na 21:30, ale může se mírně zpozdit z důvodu čekání na nezbytné setmění.

Hezký čtvrtek!