Reklama

Pátek 3. července 2020, svátek má Radomír, venku je 25.4 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Dnešek: vodní radovánky, Pračlovíček, Herci na ležáka i Noční můry z temnot

Tipy a názory

12.8.2019

Lenka Šimková

Druhý srpnový víkend je za námi a máme tady opět pondělí. Jestli přemýšlíte, čím si začátek pracovního týdne zpříjemnit, tak pro vás máme hned několik tipů. Zajít můžete k vodě, do kina i na divadelní představení!

Narozeniny dnes slaví zpěvačka Ewa Farna (*1993) a bývalý americký tenista Pete Sampras (*1971).

Svátek má Klára

Léto je nejlepší strávit u vody. Jestli zrovna nejste nikde na dovolené, nemusíte smutnit, zajít můžete třeba na bazén. Otevřeno je až do 20:00 a ceník najdete tady. A nebo se vypravte na olomoucké Poděbrady. Odtud hlásí, že sezona je v plném proudu a o kvalitu vody nemusíte mít zatím obavy. Skvělou volbou je i Aquapark Olomouc. Vedle koupání si tu užijete i spoustu zábavy. Otevřeno je do 19:00, veškeré informace o provozu, vstupném i atrakcích hledejte tady.

Také dnešním dnem pokračuje na Parkánu bývalého Jezuitského Konviktu Olomoucké "nejen" shakespearovské léto. A nabídne hned dvě představení! Už v 16:00 sem můžete zavítat i s dětmi na oblíbenou pohádku O pračlovíčkovi. Čeká vás báječný výlet do světa dinosaurů, dinosauřic, ptakoještěrů a ptakoještěrek a vstupné je dobrovolné. Večer od 19:00 pak na stejném místě uvidíte oblíbené stand up výstupy Herců na ležáka. Vaši oblíbení herci z Divadla Tramtarie a Moravského divadla si speciálně pro tento díl připravili nové výstupy i scénky, tak si to nenechte ujít! ;-)  Vstupenky za 320 korun koupíte tady →

S dětmi můžete zajít také do kina. Už v 17:30 uvidíte v kině Metropol pohádkový snímek Lví král. Režisér Jonh Favreau vypráví animovanou Disneyho klasiku za pomoci nových filmových technologií a uvádí tak známé zvířecí postavy na stříbrné plátno zcela novým, realistických způsobem. Vstupenky za 130 korun koupíte online nebo v pokladně kina.

A pokud se rádi bojíte, tak můžete zkusit hororovou novinku Noční můry z temnot v Premiere Cinemas v Šantovce. Parta teenagerů najde starobylou knihu, která ale není tak úplně ke čtení. Kniha naopak čte toho, kdo s ní přijde do styku. Přečte jeho největší noční můry, napíše z nich příběh a začne ho vyprávět a odvíjet i ve skutečném životě. A to včetně hrozivých příšer. Film můžete vidět v 19:30 nebo ve 21:20.

Veškeré akce, které se dnes konají, najdete v našem Kalendáři akcí

Hezké pondělí!