Reklama

Pátek 19. ledna 2018, svátek má Doubravka, venku je 1.9 °C

Dnešek: varhanní koncert, Hradišťan i Allenovo Kolo zázraků

Tipy a názory

9.1.2018

Autor: Zuzana Doleželová

Úterý v Olomouci nabídne zajímavý hudební i filmový program. A chybět nebudou ani tradiční výstavy. Záleží na tom, čemu dáváte přednost. Podívejte se společně s námi, co se dnes chystá...

Kolo zázraků Kolo zázraků Foto: Premiere Cinemas

V 11:00 se koná komentovaná prohlídka výstavy Jozef Jankovič: Plynutí času. David Hrbek bude společně s účastníky hledat nové možnosti nasvětlení exponátů a zkoumat, zda a jak se mění jejich emocionální účinek na diváka.

V 16:00 se rozezní dominikánský kostel ve Slovenské ulici varhanním koncertem, který pořádá Konzervatoř evangelické akademie. Účinkují Karel Martínek, Jiří Stodůlka a Daniel Štědroň.

Jestli toužíte po odpočinku v kině, máme pro vás hned dva tipy. Premiere Cinemas láká od 18:00 na drama Kolo zázraků. Woody Allen se s novým filmem vrací do 50. let minulého století na Coney Island. V hlavních rolích se představí Kate Winslet, James Belushi, Juno Temple a také zpěvák Justin Timberlake. 

Kino Metropol hraje od 20:00 film Odnikud. V hlavní roli thrilleru Fatiha Akina o pomstě a spravedlnosti exceluje Diane Kruger, která získala na festivalu v Cannes cenu za nejlepší ženský herecký výkon. Život Katji se otřese v základech, když při bombovém útoku přichází o syna a manžela. Protože nechce žít dál s vědomím, že vrazi její rodiny chodí beztrestně po svobodě, rozhodne se jednat. Vstupné je 120 korun. Tenhle snímek vás dostane...

Pokud ale máte spíše rádi hudbu, neměli byste si nechat ujít novoroční koncert Hradišťanu s Jiřím Pavlicou. Koncert se koná v Redutě od 19:00. Zbývá posledních pár vstupenek, které koupíte tady.

Hezké úterý!

Autor článkuZuzana Doleželovádolezelova@olomouc.cz

Zuzana Doleželová
Reklama

KAMENNÉ KOBERCEa BETON design OLOMOUC

Katalog firem » Obchod » Přírodní a umělý kámen

Showroom Kamenné koberce Olomouc, na ulici Polská 66,Vás srdečně zve k prohlídce a výběru naších přírodních a mramorových produktů.
Prodej a realizace podlah interiér a exteriér, terasy, okolo bazénu, chodníky, příjezdové cesty, jako jediní máme nový i stěnový systém pro realizaci schodů bez bedněni, realizace i mezi kuchyňskou linkou, sprchově kouty, stěny.

NOVĚ JSME PRO VÁS PŘIPRAVILI REALIZACI KREATIVNÍCH POVRCHŮ POHLEDOVÉHO BETONU A SKULPTUÁRNÍCH STĚREK, BENÁTSKÝCH ŠTUKŮ Z MATERIÁLU ISTINTO ITÁLIE. BETON - design