Reklama

Pátek 14. srpna 2020, svátek má Alan, venku je 17.5 °C

Dnešek: antikvariátní trhy, Pulp Fiction a Lola běží o život

Tipy a názory

21.7.2020

Lenka Šimková

Před námi je úterý! Pokud tento týden netrávíte na dovolené, tak se podívejte se s námi, co vše se dnes chystá a na co se můžete těšit. ;-)

Narozeniny dnes slaví americký herec a producent Josh Hartnett (*1978), britská herečka Juno Temple (*1989) a ruská atletka Taťjana Lebeděvová (*1976).

Svátek má Vítězslav

Na Horním náměstí probíhají až do čtvrtku 23. července Olomoucké antikvariátní trhy. Již potřetí v letošním roce tak máte možnost vybrat si a zakoupit některou ze zajímavých knih a třeba se vám poštěstí a najdete takovou, kterou už léta marně sháníte. ;-)

V podvečer můžete zajít do centra Telegraph v Jungmannově ulici, kde se od 18 hodin bude promítat snímek Lola běží o život, ve kterém má hlavní hrdinka dvacet minut na to, aby někde v ulicích Berlína sehnala sto tisíc a tím zachránila život svému milenci. Vstupné je 130 korun a vstupenky si můžete zajistit i online

Na filmovou projekci láká dnes večer i Letní kino. A na programu má skutečnou lahůdku. Promítat se totiž bude kultovní snímek Quentina Tarantina Pulp Fiction: Historky z podsvětí. Samotný děj, tedy několik příběhů z losangeleského gangsterského prostředí, snad ani netřeba představovat. Začátek projekce je naplánován na 21:21, ale může se mírně zpozdit z důvodu čekání na nezbytné setmění. Za vstup zaplatíte 100 korun.

Veškeré akce, které se dnes konají, najdete v našem Kalendáři akcí.

Hezké úterý!