Reklama

Středa 18. července 2018, svátek má Drahomíra, venku je 16.8 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Dnešek: Velká hra, Star Wars i lyžovačka za rohem

Tipy a názory

10.1.2018

Autor: Zuzana Doleželová

A jsme v polovině týdne, je tu středa. Co se dnes v Olomouci chystá? Za relaxem se můžete vypravit do kina, aktivní odpočinek nabízejí lyžařská centra v okolí.... Stačí si vybrat.

Velká hra Velká hra Foto: Premiere Cinemas

Venku už je sice počasí jako na jaře, nenechme se však zmýlit. I když předpovědi meteorologů neslibují přívaly sněhu, pokud jste vášnivými lyžaři a do Alp se nechystáte, dobře si zalyžujete i nedaleko od Olomouce. Podívejte se do našeho přehledu sjezdovek, kde jsou vleky aktuálně v provozu.

Ještě dnes v 18:00 máte v Premiere Cinemas možnost navštívit snímek Kolo zázraků, do kterého získal Woody Allen ty nejlepší herecké hvězdy současnosti. V hlavních rolích excelují Kate Winslet, James Belushi, Juno Temple a Justin Timberlake. 

Za zhlédnutí stojí také hvězdně obsazený film Velká hra, jenž vypráví pravdivý příběh Molly Bloom, profesionální lyžařky, která se stala provozovatelkou tajných heren pro smetánku nejen z řad hollywoodských hereckých es, rockových hvězd a nejlepších pokerových hráčů, ale i vysoko postavených byznysmenů a mafiánů. Film začíná ve 20:10 v Premiere Cinemas.

Milovníci Star wars můžou zajít do kina Metropol, kde od 20:00 hrají snímek Poslední z Jediů. Postavy předchozího filmu Star Wars: Síla se probouzí spolu s legendárními hrdiny galaxie prožívají strhující dobrodružství, během kterých odhalí prastará tajemství Síly a šokující události z minulosti... Vstup je 130 korun a lístky koupíte tady.

A ve městě pokračují také mnohé výstavy. O expozicích, které je možné navštívit, se dozvíte více v našem Kalendáři akcí.

Příjemný den!

Autor článkuZuzana Doleželovádolezelova@olomouc.cz

Zuzana Doleželová
Reklama

Relaxační centrum ČTYŘLÍSTEK

Katalog firem » Služby » Masáže

„Všem lidem prospívá dopřát čas od času duši uvolnění. Odpočinek obnovuje totiž životní sílu a veselá nálada prázdnin rozežene každý smutek.“ citát: Lucius Annaeus Seneca římský filozof .
My Vám přejeme, abyste si léto a s ním spojené prázdniny a dovolené užili a to třeba i návštěvou u nás v salonu.
Proto jsme pro měsíce červenec i srpen, připravily tyto akční balíčky.

PRO RELAXACI A UVOLNĚNÍ OD BOLESTI:
KLASICKÁ MASÁŽ 3x 30min. .... 620,- (původní cena 690,-)

ANTISTRESOVOU A UVOLŇUJÍCÍ MASÁŽ HLAVY A ŠIJE
30min. .... 190,- (původní cena 230,-)
Tato příjemná masáž působí na uvolnění stresu a šíji, díky dotekům si nejen zmírníte bolesti hlavy a předejdete migrénám.

A DO TŘETICE PŘÍJEMNÁ PROCEDURA PRO CELÉ TĚLO:
LUXUS PRO CELÉ TĚLO 80min. .... 720,- (původní cena 790,-)
(masáž celého těla i obličej + rašelinový zábal + maska na obličej z kozího tvarohu, syrovátky a medu)

Balíčky taky můžete darovat ve formě dárkového poukazu.
Akce platí do 31. srpna 2018