Reklama

Pátek 17. srpna 2018, svátek má Petra, venku je 28 °C

Dnešek: Tanec Praha, Švéd v žigulíku i Dominika na cestě

Tipy a názory

11.6.2018

Autor: Zuzana Doleželová

A máme tu zase pondělí! Dnes se můžete těšit na spoustu zajímavých kulturních zážitků. Podívejme se společně, co všechno bude na programu...

Dominika na cestě Dominika na cestě Foto: Archiv pořadatele

Pokud byste si rádi zašli v pondělí do kina, máme pro vás trochu nevšední tip na film. Švéd v Žigulíku je příběh o velkých plánech a ještě větší absurditě. Už v 17:30 v kině Metropol. Vstup je 120 korun.

Ozvěny Tance Praha si můžeme užít i v Olomouci. V 18:00 a ve 20:00 máte možnost v Divadle na cucky vidět Corridor_Piece. Koridor jako výzva, jako třetí partner pro "trio", kam vnese světlo dvojice mladých umělců. Nemusí to být jen chodba barokního zámku, ve které to všechno začalo, ale třeba historická budova v centru města. Nechte se překvapit... Lístky za 170 korun pořídíte tady.

Moravské divadlo od 19:00 na programu Three4Dance. Budete moci posoudit, jak to dopadne, když se spojí choreografové Noémi Kulcsár z Maďarska, Peter Dedinský ze Slovenska a Robert Balogh za Českou republiku.

10 měsíců, 8 zemí, 11 237 kilometrů, 5 píchnutí, 2 návštěvy nemocnice, 1 pád, 1 přepadení, 1 porucha, 1 opravený zub a nekonečno zážitků. Metr a půl vysoká Dominika na ještě menší motorce se vydala sama napříč Jižní Amerikou z Kolumbie do Uruguaye. Přijďte si poslechnout její zážitky ve 20:00 do kina Metropol. Bude to stát za to!

Veškeré akce naleznete v našem Kalendáři.

Hezký den všem!

Autor článkuZuzana Doleželovádolezelova@olomouc.cz

Zuzana Doleželová
Reklama

RAL PNEU s.r.o.

Katalog firem » Auto - moto » Autoservisy, opravny

Pneuservis a autoservis pro osobní, lehká nákladní a 4*4 vozidla. Prodej pneu a disků. Měření a seřízení geometrie náprav, diagnostika pneumatik, čištění interiéru vozů, leštění světl...