Reklama

Úterý 13. listopadu 2018, svátek má Tibor, venku je 7.3 °C

Dnešek: Muž, který zabil Dona Quijota i Studená válka

Tipy a názory

9.7.2018

Autor: Jan Procházka

Prodloužený víkend je za námi. Nabrali jste dost sil? Tak se pojďme podívat, co se dnes bude v Olomouci dít.

V Premiere Cinemas dnes dávají snímek Muž, který zabil Dona Quijota.

Foto: © Ascot Elite Entertainment Group

Při pohledu do kalendáře akcí se zdá, že i pořadatelům začíná volno právě dnes. Pokud chcete někam vyrazit, zkuste třeba zajít k vodě. Poděbrady, plavecký bazén s novým tobogánem, nebo třeba akvapark... A večer do kina. V Metropolu dávají snímek Studená válka. "V období budování stalinského Polska, ale také moderní západní Evropy se odehrává příběh velké osudové lásky zpěvačky Zuly a skladatele Wiktora. Nedokážou žít spolu, ale zároveň se fatálně přitahují a nevydrží být bez sebe. V kulisách Varšavy, Berlína a Paříže zní jazzová a folklorní hudba a Zula s Wiktorem rozehrávají nádhernou, ale hořkou baladu, svoji vlastní studenou válku..." píše se v anotaci k snímku, pod nímž je podepsán oscarový režisér Paweł Pawlikowski.

V Premiere Cinemas můžete vidět novinku Terryho Gilliama Muž, který zabil Dona Quijota. Člen legendárních Monty Pythonů do svého vysněného filmu obsadil hvězdy  Adam Drivera, Jonathana Pryce či půvabnou Olgu Kurylenko. Dá se očekávat svérázná poetika, jíž je tento režisér proslulý. Ostatně, na ČSFD už snímek dosáhl hodnocení 72%. A pokud zrovna toto není váš šálek, určitě si vyberete z mnoha dalších filmů, které se dnes v multikině v Galerii Šantovka hrají

Tak krásné pondělí.

Autor článkuJan Procházkaprochazka@olomouc.cz

Jan Procházka
Reklama

KAMENNÉ KOBERCEa BETON design OLOMOUC

Katalog firem » Obchod » Přírodní a umělý kámen

Showroom Kamenné koberce Olomouc, na ulici Sladkovského 160/53(stavebniny Balus Holice), Vás srdečně zve k prohlídce a výběru naších přírodních a mramorových produktů.
Prodej a realizace podlah interiér a exteriér, terasy, okolo bazénu, chodníky, příjezdové cesty, jako jediní máme nový i stěnový systém pro realizaci schodů bez bedněni, realizace i mezi kuchyňskou linkou, sprchově kouty, stěny.

NOVĚ JSME PRO VÁS PŘIPRAVILI REALIZACI KREATIVNÍCH POVRCHŮ POHLEDOVÉHO BETONU A SKULPTUÁRNÍCH STĚREK, BENÁTSKÝCH ŠTUKŮ Z MATERIÁLU ISTINTO ITÁLIE. BETON - design