Reklama

Úterý 22. května 2018, svátek má Emil, venku je 11 °C

Dnešek: Horkýže i Zkrocení zlé ženy

Tipy a názory

15.2.2018

Autor: Jan Procházka

Máme tu čtvrtek. Co se dnes bude v Olomouci dít? Tak třeba přijedou Horkýže Slíže. Ale můžete zajít i na klasiku či balet. A nebo se rozvalit v kině s kyblíkem popcornu. Je to na vás.

V S klubu dnes návštěvníky čeká pořádný nářez. Přijedou tam slovenští bouřliváci Horkýže Slíže. Ti slaví už neuvěřitelných dvacet pět let na scéně a v Olomouci rozhodně nemohou chybět. 
Nebo máte raději klasiku? Pak můžete vyrazit do Reduty, kde Moravská filharmonie dává koncert s názvem Hlasy přírody. Zazní Mendelssohn-Bartholdy, Saint-Saëns i Beethovenova šestá symfonie, zvaná Pastorální. 
Moravské divadlo dnes dává shakespearovský balet Zkrocení zlé ženy. Lístků už moc nezbývá, takže pokud chcete jít, doporučujeme neotálet.
No a pokud dáváte přednost pohodlí kina, i dnes je nabídka pestrá. "V utajované americké vládní laboratoři probíhají experimenty s podivuhodným obojživelným monstrem nalezeným v Amazonii. Ví se o něm velmi málo – domorodci jej uctívali jako boha, může dýchat na vzduchu i pod vodou, podobá se člověku a je považován za nebezpečného tvora..." láká anotace k filmu Tvář vody, mimochodem, jednomu ze žhavých adeptů na Oscara. Pod snímkem je podepsán režisér Guillermo del Toro, který má na svědomí například dva díly Hellboye. A dávají ho v Metropolu i Premiere Cinemas. Obě kina také zvou na Padesát odstínů svobody.

Tak pěkný čtvrtek!

Jan Procházkaprochazka@olomouc.cz

Reklama

Rodinné centrum OLIVY z.s.

Katalog firem » Zábava, volný čas » Dětské organizace

NAŠE CESTA SON-RISE
program, kde láska a hluboký respekt k člověku je ten nejdůležitější faktor ovlivňující motivaci dítěte k učení
přednáší: Milan a Veronika Pečinkovi