Reklama

Sobota 23. února 2019, svátek má Svatopluk, venku je -3.6 °C

Dnešek: Gatsby, Všechno bude, whiskey, bruslení i Sestra

Tipy a názory

11.9.2018

Autor: Zuzana Doleželová

Úterý v Olomouci bude zejména divadelní a filmové. Co nabídne? Na to se podívejte v našem pravidelném přehledu.

Velký Gatsby

Foto: Jan Procházka

Kino Metropolod 17:30 na programu road movie o klučičím přátelství a dobrodružství - Všechno bude. Snímek o jednom povedeném výletě na cestě za vytouženou svobodou natočil Olmo Omerzu a na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech obdržel Cenu za nejlepší režii. Za lístek zaplatíte 130 korun.

Divadlo na cucky zve v 18:00 na komentovanou prohlídku a prezentaci Akademie výtvarných umění v Krakově Scattered Rhymes. Vstup je zdarma.

Jedno z nejuznávanějších děl americké literatury 20. století ve skvělém zpracování Divadla Tramtarie - přesně to je Velký Gatsby. Představení začíná v 19:00 a ještě zbývají lístky. Pokud už se vám nepodaří ukořistit vstupenky na dnešek, pak vězte, že do konce týdne hrají Gatsbyho ještě párkrát. Aktuální dostupnost vstupenek sledujte tady. A stojí to za to!

Moravské divadlo potěší v 19:00 každého příznivce "lehčího žánru". Opereta Perly panny Serafínky zazněla poprvé ve vinohradském divadle roku 1929, zásluhu na jejím pozdějším úspěchu mají bezesporu jednoduché a lehce zapamatovatelné melodie a prostý, ale vděčný příběh o krádeži, námluvách a intrikách. 

Na své si rovněž od 19:00 přijdou milovníci whisky. V Black Stuffu se koná degustace šesti vzorků whiskey z USA. Večerem provede Jan Kuchař, který také odpoví na všechny otázky ohledně výroby a legislativy. 

Kdo už by se nemohl dočkat zimy, si může jít v 19:15 zabruslit na zimní stadion. Vstup je 40 korun a ledová plocha bude otevřená hodinu.

Pokud máte rádi horory, pak zajděte do Premiere Cinemas, kde dávají od 21:20 Sestru. Démonická řádová sestra z hororu V zajetí démonů 2 se vrací, aby šířila zlo ze záhadného kláštera v Rumunsku, ve kterém řád jeptišek ukrývá děsivé tajemství... 

Veškeré akce, které se dnes konají, naleznete v Kalendáři.

Hezké úterý všem!

Autor článkuZuzana Doleželovádolezelova@olomouc.cz

Zuzana Doleželová
Reklama

INTERIÉR - Marcela Kalinová (dříve Interiér - Alena Pánková)

Katalog firem » Obchod » Interiéry

Máme nové nádherné vzorníky ZÁCLON a DEKORAČNÍCH LÁTEK z kolekce na rok 2019,

přijďte si vybrat k nám na prodejnu /Hodolanská 7, Olomouc/ nebo zavolejte a my přijedeme k Vám, přivezeme dostatečné množství vzorníků, zaměříme, poradíme....

Těšíme se na Vaši návštěvu !