Reklama

Pátek 3. února 2023, svátek má Blažej, venku je 3.7 °C

Dnešek: Ivan Mládek, křest Richarda Pachmana i ložnicové horory

DNEŠEK

26.1.2023

Jan Procházka

Je tu čtvrtek. Jaký bude?

16:30 / Šikmý úhel / Muzeum umění
18:00 / Richard Pachman: Tylda / Art Rubikon
19:00 / Banjo Band Ivana Mládka / Divadlo na Šantovce
19:00 / Horory z manželských ložnic / Divadlo Tramtarie

V Art Rubikonu bude olomoucký rodák Richard Pachman křtít novou audioknihu. "Kniha Tylda se z velké části odehrává v Olomouci. Vyšla v české knižní podobě za podpory Nadačního fondu obětem holocaustu v roce 2014. V roce 2022 byla přeložena holandskou spisovatelkou Ingeborg Kriegsman a vydána v Holandsku. Na přelomu listopadu a prosince 2022 vyšla její audioverze, ve které se v režii Jindřišky Novákové představují Libuše Švormová, Dita Hořínková, Dušan Sitek a Richard Pachman," představují pořadatelé.

Vyrazit dnes můžete i do Divadla na Šantovce na koncert legendárního Banjo bandu Ivana Mládka. Na programu budou legendární písně i humorné scénky. 

Večer vás čeká i komedie Divadla Tramtarie. "Čtyři příběhy čtyř manželských dvojic, do jejichž mírně upadajícího intimního života přijde nečekaná záležitost, kterou není nic menšího, než nová sexuální libůstka, nebo chcete-li, úchylka. Že se vás to netýká? Ale jděte… Vydejte se s námi na poutavou okružní jízdu manželskými ložnicemi, ve které nechybí milostné pikantnosti, drama, nečekané zvraty, ani láska," zvou pořadatelé na představení Horory z manželských ložnic.

Mějte krásný den!