Reklama

Středa 17. srpna 2022, svátek má Petra, venku je 21.2 °C

Dnešek: Filmy, koncerty i divadlo

DNEŠEK

3.8.2022

Jan Procházka

Je tu středa. Jaká bude?

9:30 / Zdobení dračích vajec / Knihovna města Olomouce
9:30 / Putování s pohádkou / Knihovna města Olomouce
17:00 / Charitativní bazárek v Olodvorku / Olodvorek
19:00 / Kabaret Nahatý Shakespeare / Konvikt
19:00 / Loop’n’loop koncert / Letní kino
20:00 / Monika & Karol / Olodvorek

Narozeniny dnes slaví hudebník James Hetfield (*1963), pěvěc Štefan Margita (*1956), herec Martin Sheen (*1940) a hudebník Tony Bennett (*1926).

Svátek má Miluše

"Harper odjíždí na malebný anglický venkov odpočinout si a srovnat si myšlenky po nedávné tragédii v osobním životě. Okolní příroda však působí značně zneklidňujícím dojmem a Harper má neodbytný pocit, že ji kdosi či cosi zpoza stromů sleduje. Co nejdříve vypadá jako plíživý děs, se brzy promění v opravdovou noční můru..." Tak zní anotace k novému mysterióznímu hororu Men režiséra Axela Garlanda. V hlaví roli snímku plného hutné atmosféry a neotřelých režijních nápadů se představí Jessie Buckley. Dnes v Premiere Cinemas.

Tamtéž můžete pořád zajít na nový Top Gun či Thora, i animované superhrdiny ve filmu DC Liga supermazlíčků. "Superpes Krypto a Superman jsou nerozluční nejlepší přátelé, mají stejné superschopnosti a bok po boku bojují proti zločinu v Metropolis. Když je Superman a zbytek Ligy spravedlnosti unesen, musí Krypto přesvědčit divokou smečku z útulku-ohaře Ace, břichaté prase PB, želvu Mertona a veverku Chipa, aby ovládli své vlastní nově nabyté schopnosti a pomohli mu superhrdiny zachránit..." píše se v anotaci k filmu, který si s dětmi určitě vychutnají i rodiče.

Zajít dnes můžete i na koncert. Na Olodvorku vystoupí duo Monika & Karol, do areálů letního kina pak můžete zajít na koncert houslistky Veroniky Rauchfussové.

A hraje se i divadlo. Na parkáně Konviktu pokračuje festival Olomoucké (nejen) shakespearovské léto v režii Divadla  Tramtarie. Dnes je na programu kultovní Kabaret Nahatý Shakespeare

Mějte krásný den!