Reklama

Neděle 23. února 2020, svátek má Svatopluk, venku je 8.1 °C

Dnešek: Jméno, Kráva v teleti, bruslení i děsivý Halloween

Tipy a názory

31.10.2019

Lenka Šimková

Poslední říjnový den je před námi. Zajít můžete na některou ze zajímavých výstav, do divadla nebo si můžete zabruslit na zimním stadionu. A čeká vás také jeden strašidelný zážitek..

KAM ZAJÍT?

16:00 / HALLOWEEN / Strašidelný dům
19:00 / Prostři mě! / Divadlo Tramtarie
19:00 / Jméno / Moravské divadlo
19:00 / Dramatické studio SENior – Kráva v teleti / Divadlo na cucky
19:00 / Kutloch aneb I muži mají své dny / kino Metropol
19:15 / Bruslení veřejnosti / zimní stadion

Veškeré akce, které se dnes konají, najdete v našem Kalendáři akcí

Narozeniny dnes slaví hokejista Tomáš Plekanec (*1982), sportovní redaktor a televizní komentátor Petr Vichnar (*1953) a své narozeniny by oslavil i italský herec Bud Spencer (*1929, † 2016).

Svátek má Štěpánka

Ve Vlastivědném muzeu je k vidění unikátní výstava u příležitosti půltisíciletého výročí první známé písemné zmínky o olomouckém orloji. Výstava návštěvníkovi představí umělecké i technické součásti orloje z různých etap jeho vývoje a celou řadu obrazových, písemných i plánových dokladů z minulosti této významné památky. K vidění bude až do začátku ledna, tak si určitě naplánujete návštěvu. Jaké další výstavy aktuálně v Olomouci probíhají se dočtete tady →

Pokud máte rádi horory a nebojíte se strašidel, tak můžete zajít od 16:00 do Strašidelného Domu Olomouc, který láká na nejlepší a nejděsivější Halloween. Doba prohlídky je patnáct minut. Pokud chcete zajít do kina, tak hned na několik filmových novinek láká Premiere Cinemas v Šantovce. Na programu jsou komedie, pohádky, akční filmy, ale i drama a horor - stačí si jen vybrat z nabídky.

Zajít můžete večer také do divadla. Třeba na komedii Jméno, kde se příjemná večeře pěti úspěšných a intelektuálně založených přátel nečekaně zvrtne v okamžiku, kdy jeden z nich prohlásí, že se rozhodl dát svému synovi jméno Adolf. Jak tohle všechno dopadne zjistíte od 19:00 v Moravském divadle a vstupenky koupíte tady. To Divadlo na cucky má ve stejný čas na programu inscenaci z produkce Dramatického studia SENior s názvem Kráva v teleti. Vstupenky za 100 korun můžete rezervovat tady. Divadlo Tramtarie v 19:00 odehraje oblíbenou komedii Prosti mě!, která je však beznadějně vyprodaná, stejně jako je vyprodané představení v kině Metropol Kutloch aneb I muži mají své dny.

A jestli se už nemůžete dočkat zimy a chcete si trochu zasportovat, tak můžete vyrazit na zimní stadion, kde bude od 19:15 probíhat bruslení veřejnosti. Vstupné je jednotné 40 korun a upozorňujeme, že brusle se nepůjčují.

Užijte si čtvrtek!