Reklama

Středa 8. července 2020, svátek má Nora, venku je 13.4 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Dnešek: cestování se Čtyřlístkem, Elton John a Diego Maradona i další Rychle a zběsile

Tipy a názory

5.8.2019

Lenka Šimková

Víkend utekl jako voda a už tady opět máme pondělí. Pojďte se společně s námi podívat, co nás dnes čeká v Olomouci...

Narozeniny dnes slaví česká herečka Jana Plodková (*1981), slovenská herečka Danica Jurčová (*1976) a americký herec Jesse Williams (*1981). A oslavil by je také americký kosmonaut Neil Armstrong (*1930, †2012).

Svátek má Kristián

Pokud máte volné dopoledne a jste doma s dětmi, tak je můžete vzít na některou z prázdninových her na pobočkách Knihovny města Olomouce. Můžete cestovat se Čtyřlístkem, vypravit se na dobrodružnou cestu o Středozemě nebo si poskládat originální záložku do knihy. A buďme upřímní - ta se s blížícím se návratem do školy bude dětem hodit. ;-)

Už ve 14:00 pak můžete zajít do kina Metropol na snímek Rocketman, který vypráví životní příběh jednoho z nejúspěšnějších muzikantů současnosti, Eltona Johna. Vstupenky za 70 korun koupíte tady. V 17:00 pak na stejném místě uvidíte strhující portrét jedné z nejslavnějších a nejvíce kontroverzních osobností, Diega Maradony. Snímek je složen z více než 500 hodin záběrů z Maradonova soukromého archivu a přináší unikátní vhled do soukromí milujícího i chybujícího člověka, který svou lidskost většinu života schovával. Vstupenky za 130 korun koupíte tady.

Premiere Cinemas v Šantovce pak láká na další snímek ze série Rychle a zběsile, tentokrát s podtitulem Hobbs a Shaw. Přestože film bezprostředně nenavazuje na předchozí snímky, nebude nouze o akční honičky, přestřelky a rychlá auta. V hlavních rolích se představí Dwayne Johnson, Jason Statham a Vanessa Kirby. 

Jestli patříte k milovníkům hororů, tak by vám neměla uniknout Annabelle 3. Jde již o třetí pokračování úspěšné hororové série s neblaze proslulou panenkou. A aby těch děsivých panenek nebylo málo, tak aktuální novinkou v kinech je Dětská hra, ve které se na plátna kin vrací vraždící panenka Chucky..

Veškeré akce, které se dnes konají, najdete v našem Kalendáři akcí

Hezké pondělí!