Reklama

Sobota 23. února 2019, svátek má Svatopluk, venku je -3.6 °C

Dnešek: kino, koncerty, divadlo i výstavy

Tipy a názory

12.9.2018

Autor: Zuzana Doleželová

Jsme v polovině týdne. Jaká bude středa v Olomouci? Určitě bohatá na kulturní zážitky. Stačí si vybrat z naší nabídky a o příjemně strávený den nebo večer máte postaráno...

Ten pravý, ta pravá?

Jestli patříte k příznivcům výtvarného umění a středu byste chtěli strávit prohlídkou nějaké zajímavé výstavy, podívejte se do našeho přehledu, co se aktuálně ve městě děje. Doporučujeme navštívit třeba výstavu Český kinematograf ve Vlastivědném muzeu.

Co se škádlívá, to se rádo mívá. Platí to, vážně. Keanu Reeves a Winona Ryder se setkají na svatbě jako hosté, ale romantická atmosféra, všeobecné veselí, smích a štěstí je jim protivné. A jak asi dopadne komedie Ten pravý, ta pravá?, už asi tušíte. Dnes v 17:30 v kině Metropol. Vstup je 130 korun.

V 18:00 se můžete vydat na koncert tří kapel v areálu Letního kina - Klidu v ruchu. Čekají vás Decultivate se svým rychlým, chaotickým i temným pojetím hardcoru, ÖSTRA TORN z Izraele, kteří představí hardcore/crust, a GHOSTCHANT z Budapešti s intenzivním metal/hardcorem.

Divadlo Tramtarie hraje i dnes skvělé představení Velký Gatsby. A zbývá pár posledních vstupenek, tak neváhejte, protože tohle stojí opravdu za vidění. Inscenace začíná v 19:00.

Three4Dance je komponovaný večer, který se nese ve znamení pohybového rukopisu tří choreografů. Autory jsou Noémi Kulcsár z Maďarska, Peter Dedinský ze Slovenska a Robert Balogh, šéf opery Moravského divadla. Představení se koná v 19:00 a vstupenky koupíte tady.

Pokud byste raději zašli do kina, tak i pro vás máme tip - ve 20:00 dávají v Metropolu Jana Palacha. Více netřeba představovat. Tenhle mrazivý snímek byste si neměli nechat ujít...

Hezký den všem!

Autor článkuZuzana Doleželovádolezelova@olomouc.cz

Zuzana Doleželová
Reklama

Dětský klub Vodníček s.r.o.

Katalog firem » Sport » Plavecké bazény, aquapark

Dětský klub Vodníček s.r.o. nabízí široké spektrum činností pro rodiče a děti. Kurzy plavání ve slané vodě pro děti od 5 měsíců do pěti let. Pro větší děti nabízíme plavecký vý...