Reklama

Středa 17. července 2019, svátek má Martina, venku je 15.6 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Dnešek: kino, koncerty, divadlo i výstavy

Tipy a názory

12.9.2018

Autor: Zuzana Doleželová

Jsme v polovině týdne. Jaká bude středa v Olomouci? Určitě bohatá na kulturní zážitky. Stačí si vybrat z naší nabídky a o příjemně strávený den nebo večer máte postaráno...

Ten pravý, ta pravá?

Jestli patříte k příznivcům výtvarného umění a středu byste chtěli strávit prohlídkou nějaké zajímavé výstavy, podívejte se do našeho přehledu, co se aktuálně ve městě děje. Doporučujeme navštívit třeba výstavu Český kinematograf ve Vlastivědném muzeu.

Co se škádlívá, to se rádo mívá. Platí to, vážně. Keanu Reeves a Winona Ryder se setkají na svatbě jako hosté, ale romantická atmosféra, všeobecné veselí, smích a štěstí je jim protivné. A jak asi dopadne komedie Ten pravý, ta pravá?, už asi tušíte. Dnes v 17:30 v kině Metropol. Vstup je 130 korun.

V 18:00 se můžete vydat na koncert tří kapel v areálu Letního kina - Klidu v ruchu. Čekají vás Decultivate se svým rychlým, chaotickým i temným pojetím hardcoru, ÖSTRA TORN z Izraele, kteří představí hardcore/crust, a GHOSTCHANT z Budapešti s intenzivním metal/hardcorem.

Divadlo Tramtarie hraje i dnes skvělé představení Velký Gatsby. A zbývá pár posledních vstupenek, tak neváhejte, protože tohle stojí opravdu za vidění. Inscenace začíná v 19:00.

Three4Dance je komponovaný večer, který se nese ve znamení pohybového rukopisu tří choreografů. Autory jsou Noémi Kulcsár z Maďarska, Peter Dedinský ze Slovenska a Robert Balogh, šéf opery Moravského divadla. Představení se koná v 19:00 a vstupenky koupíte tady.

Pokud byste raději zašli do kina, tak i pro vás máme tip - ve 20:00 dávají v Metropolu Jana Palacha. Více netřeba představovat. Tenhle mrazivý snímek byste si neměli nechat ujít...

Hezký den všem!

Autor článkuZuzana Doleželovádolezelova@olomouc.cz

Zuzana Doleželová
Reklama

331 DANCE STUDIO OLOMOUC

Katalog firem » Sport » Tanec, taneční školy

Poslední volná místa na příměstské taneční tábory v Olomouci, které pro děti ve věku 7-14 let organizuje 331 Dance Studio Olomouc. Budeme tancovat Hip Hop, House Dance, Dancehall, hrát hry, bavit se. Více informací na www.331.cz/summer.