Reklama

Úterý 22. ledna 2019, svátek má Slavomír, venku je -6.8 °C

Dnešek: Divoké historky i Absence blízkosti

Tipy a názory

8.8.2018

Autor: Zuzana Doleželová

Jsme v polovině týdne! Jaká bude středa v Olomouci? Na to se podívejte u nás...

Absence blízkosti

Foto: Kateřina Zahradníčková

Na Parkánu se koná Olomoucké shakespearovské léto Divadla Tramtarie. Na programu jsou Divoké historky. Hra začíná ve 20:00 a vstupné je 270 korun. Lístky pořídíte tady.

Ve 20:00 dávají v kině Metropol komedii Chata na prodej. Dozvíte se, co všechno se může stát, když se o víkendu sejde svérázná rodina na poslední rozlučce s chatou. Lístek vás přijde na 130 korun.

Hedvika je svobodná matka tříměsíční Adélky, která prochází životní krizí. Podvědomě cítí, že má raději svého psa než vlastního potomka, a v pořádku není ani její vztah s matkou. Po období vnitřního zmatení si uvědomí, že její hlavní problém spočívá v absenci mateřské blízkosti... To je české drama Absence blízkosti s Janou Plodkovou v hlavní roli, na které můžete zajít do Letního kina Olomouc ve 21:15. Vstup je 80 korun.

Veškeré akce, které se dnes konají, najdete v našem Kalendáři.

Hezkou středu všem!

Autor článkuZuzana Doleželovádolezelova@olomouc.cz

Zuzana Doleželová
Reklama

KOLÁRNA

Katalog firem » Obchod » Sportovní obchody » Cykloprodejny, prodej koloběžek

Haibike Greed HardNine 6.0
Akční cena 26999kč! původní 36995kč
Haibike Greed HardNine 6.0 je výborně osazený karbonový 29″ hardtail pro závodní cross-country. Základem je moderní rám s vnitřním vedením bowdenů a zadní pevnou osou, je osazen vzduchovou vidlicí SR Suntour XCR s uzamykáním z řidítek a komponenty Shimano Deore s 2×10 převody!