Reklama

Pondělí 18. února 2019, svátek má Gizela, venku je -2.5 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Dnešek: letní tipy, Escobar i Luboš Andršt

Tipy a názory

4.7.2018

Autor: Jan Procházka

Prázdniny jedou! A dnes je něco jako pátek. Před námi je plnotučný prodloužený víkend. Jak ho začít? Poradíme.

Snímek Escobar hrají dnes v kině Metropol i v Premiere Cinemas v Šantovce.

Foto: © Filmax

Skupina Energit vznikla na pozůstatcích legendárního Flamenga v roce 1973. Stala se nedílnou součástí české historie rockové i jazzové hudby. A právě tahle legenda v čele s brfilantním kytaristou Lubošem Andrštem zahraje dnes večer v rámci Olomouckých kulturních prázdnin u Terezské brány

Zajít můžete i do kina. Metropol dává temný snímek o životě drogového bosse Pablo Escobara. V hlavní roli Javier Bardem.

Dojde i na romantiku. Narkobarona na plátně vystřídá snímek Láska bez bariér. "Jocelyn je úspěšný podnikatel, sukničkář a nenapravitelný lhář. Snaží se svést mladou a krásnou Julii předstíráním, že je tělesně postižený. Ale ta mu představí svou sestru Florence na invalidním vozíku..." píše se v anotaci.

Premiere Cinemas dává mimo jiné fantasy snímek Jim Knoflík, Lukáš a lokomotiva Ema, Jurský svět či komedii Jsem božská

A pokud hledíte do větší budoucnosti, s plánováním vám pomohou naše tipy na prodloužený víkend, které vyjdou po obědě, a také tipy na letní výlety, které vyjdou v rámci našeho Letního magazínu dnes odpoledne.

Autor článkuJan Procházkaprochazka@olomouc.cz

Jan Procházka
Reklama

Snack 4D

Katalog firem » Restaurace, stravování » Bufety

Celodenní nabídka teplé a studené kuchyně - snídaně, svačiny, polévky, obědy, káva, čaj, zákusky, saláty, mléčné výrobky, nealko nápoje, cukrovinky, pečivo. Dále zajišťujeme catering...