Reklama

Středa 22. srpna 2018, svátek má Bohuslav, venku je 18 °C

Dnešek: Groteska za doprovodu filharmonie, Deník zloděje i Ibsenův Eyolf

Tipy a názory

17.5.2018

Autor: Zuzana Doleželová

Víkend se nezadržitelně blíží. Ještě než si však budeme užívat zasloužené volno, podívejme se společně, co všechno nás čeká v Olomouci dnes. Málo toho není.

Deník zloděje Deník zloděje Foto: Archiv pořadatele

Dnes samozřejmě pokračuje Divadelní Flora. Ta láká třeba na výbušné sólo Volitant špičkové maďarské tanečnice Rity Góbi, intenzivně napojené na robotický hudební doprovod (Dávid Szegö) vycházející z Morseovy abecedy. Představení se uskuteční už v 16:00 v Konviktu. Brněnské HaDivadlo přijede s méně uváděnou, pozdní Ibsenovou hrou ve scénicky úsporné reflexi Ivana Buraje. Eyolf se hraje v 17:30 v Moravském divadle. Ve 20:30 pak v S-klubu stojí za vidění Deník zloděje, který je koláží rozmanitých podob lidské osobnosti a je korunován hereckou a pěveckou virtuozitou Miloslava Königa – Herce roku 2017. Informace o vstupenkách a programu celého festivalu naleznete zde.

Dvořákova Olomouc láká na Grotesku s doprovodem orchestru. Tu můžete vidět a slyšet v kině Metropol od 19:00. Buster Keaton se ve snímku Láska kvete v každém věku z roku 1923 představí jako mladý muž, který usiluje o dívku svých snů, ale stojí proti němu silnější i bohatší soupeř... Film doprovodí Moravská filharmonie Olomouc.

Pokud byste ještě neměli kulturních zážitků dostatek, vydejte se do Bounty Rock Cafe. Tady ve 20:00 vypukne koncert formace Porcupine Tree Tribute, která je složená ze členů kapel Split Bearing, Sarkonia, Pink Floyd revival. Vstup je 100 korun.

Veškeré akce, které se dnes konají, naleznete v našem Kalendáři.

Hezký den všem!

Autor článkuZuzana Doleželovádolezelova@olomouc.cz

Zuzana Doleželová
Reklama

KAMENNÉ KOBERCEa BETON design OLOMOUC

Katalog firem » Obchod » Přírodní a umělý kámen

Showroom Kamenné koberce Olomouc, na ulici Sladkovského 160/53(stavebniny Balus Holice), Vás srdečně zve k prohlídce a výběru naších přírodních a mramorových produktů.
Prodej a realizace podlah interiér a exteriér, terasy, okolo bazénu, chodníky, příjezdové cesty, jako jediní máme nový i stěnový systém pro realizaci schodů bez bedněni, realizace i mezi kuchyňskou linkou, sprchově kouty, stěny.

NOVĚ JSME PRO VÁS PŘIPRAVILI REALIZACI KREATIVNÍCH POVRCHŮ POHLEDOVÉHO BETONU A SKULPTUÁRNÍCH STĚREK, BENÁTSKÝCH ŠTUKŮ Z MATERIÁLU ISTINTO ITÁLIE. BETON - design