Reklama

Úterý 22. května 2018, svátek má Emil, venku je 23.6 °C

Dnešek: Groteska za doprovodu filharmonie, Deník zloděje i Ibsenův Eyolf

Tipy a názory

17.5.2018

Autor: Zuzana Doleželová

Víkend se nezadržitelně blíží. Ještě než si však budeme užívat zasloužené volno, podívejme se společně, co všechno nás čeká v Olomouci dnes. Málo toho není.

Deník zloděje Deník zloděje Foto: Archiv pořadatele

Dnes samozřejmě pokračuje Divadelní Flora. Ta láká třeba na výbušné sólo Volitant špičkové maďarské tanečnice Rity Góbi, intenzivně napojené na robotický hudební doprovod (Dávid Szegö) vycházející z Morseovy abecedy. Představení se uskuteční už v 16:00 v Konviktu. Brněnské HaDivadlo přijede s méně uváděnou, pozdní Ibsenovou hrou ve scénicky úsporné reflexi Ivana Buraje. Eyolf se hraje v 17:30 v Moravském divadle. Ve 20:30 pak v S-klubu stojí za vidění Deník zloděje, který je koláží rozmanitých podob lidské osobnosti a je korunován hereckou a pěveckou virtuozitou Miloslava Königa – Herce roku 2017. Informace o vstupenkách a programu celého festivalu naleznete zde.

Dvořákova Olomouc láká na Grotesku s doprovodem orchestru. Tu můžete vidět a slyšet v kině Metropol od 19:00. Buster Keaton se ve snímku Láska kvete v každém věku z roku 1923 představí jako mladý muž, který usiluje o dívku svých snů, ale stojí proti němu silnější i bohatší soupeř... Film doprovodí Moravská filharmonie Olomouc.

Pokud byste ještě neměli kulturních zážitků dostatek, vydejte se do Bounty Rock Cafe. Tady ve 20:00 vypukne koncert formace Porcupine Tree Tribute, která je složená ze členů kapel Split Bearing, Sarkonia, Pink Floyd revival. Vstup je 100 korun.

Veškeré akce, které se dnes konají, naleznete v našem Kalendáři.

Hezký den všem!

Autor článkuZuzana Doleželovádolezelova@olomouc.cz

Zuzana Doleželová
Reklama

ROCKFOIL ARTWORK CO., LTD. o.z.

Katalog firem » Služby » Stavebnictví

ROCKFOIL - nejlehčí a nejtenčí přírodní obkladový kámen na světě!

FOTO : Ukázka nového lehkého a tenkého ručně řezaného a skládaného obkladu z kam. folie ve formátu plátů 60 cm x 15 cm, celkem 4 ks! Základní sortiment je přes 30 druhů ve dvou typech lepení! Lze objednat i mix barev/druhů!

Nenechávejte výběr obkladů na poslední chvíli! U zakázkové výroby lze předpokládat delší čekací dobu!

Každý základní druh kamene z naší nabídky má jiné zbarvení a povrchovou strukturu dle původu horniny. Různé odlišnosti ve zbarvení a struktuře existují i v rámci stejného druhu horniny.

Prodej je na nároží ul. Polívkova/ul. Na Vozovce v Olomouci ( sklad ROCKFOIL/STALART ).